25 Haziran 2018, Pazartesi

Diriliş Ertuğrul film oluyor

TRT 1’nin sevilen dizisi ‘Diriliş Ertuğrul’ 2016’da sinema filmi oluyor. ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Diriliş Ertuğrul’un film projesinin, 2016’nın Haziran ayında hayata geçirileceğini ve şu ana kadar görülmemiş bir iş yapmayı hedeflediklerini açıkladı.

27 Aralık 2015 Pazar 20:57
Diriliş Ertuğrul film oluyor

TRT’de yayınlanan ve büyük ilgi gören “Diriliş Ertuğrul” dizisinin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ, dizinin film projesinin Haziran 2016’da beyaz perdede izleyicilerle buluşacağını bildirdi. Bozdağ “Haziran ayında Diriliş Ertuğul’un filmini yapmayı planlıyoruz, nasip olursa. Çünkü diziyi 3 sezon yapmayı planlamıştık. 3’üncü sezon sonunda da Diriliş Ertuğrul devam eder mi, etmez mi, tekrar oturup düşüneceğiz. Ancak Diriliş Ertuğrul’un film projesi, haziran ayında hayata geçirilecek” şeklinde konuştu.
 
Orta Asya’da çekilecek

 
Sinema filmine ilişkin bilgi veren Bozdağ, “Orta Asya’da çekmeyi düşünüyoruz. sinema olduğu için daha görkemli bir hale getirmeyi planlıyoruz. Şu ana kadar görülmemiş bir iş yapmayı hedefliyoruz, İnşallah başarırız” dedi. Bozdağ, sinema filminde çekim zamanı uzun olduğu için daha rahat hareket edebileceklerini anlatarak, “Şu anda bir haftada 120 dakikayı veriyoruz ama sinema filminde 1-1,5 ayda 120 dakikayı çekeceğimiz için daha büyük bir prodüksiyon, görsel kalite ve daha sağlam bir alt yapıyla izleyiciyle buluşacağız” açıklamasında bulundu.  
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »