19 Temmuz 2018, Perşembe

Doğalgaz bilinçlendirme toplantısı yapıldı

Beyşehir Belediyesi ve Beyşehir Ticaret odası tarafından, doğalgazın Beyşehir'e getirilmesi konusunda bilinçlendirme toplantısı düzenlendi.

27 Haziran 2013 Perşembe 19: 2
Doğalgaz bilinçlendirme toplantısı yapıldı
Belediye Başkanı İzzet Taşcı, Beyşehir Ticaret Odası'nda yaptığı konuşmada, Bakanlar Kurulundan gelen mevcut doğal gaz dağıtım bölgelerinin, lisans kapsamı dışında kalan ilçelere doğal gaz ulaştırması amacıyla, BOTAŞ Genel Müdürlüğünün görevlendirilmesine ilişkin alınan kararı değerlendirdi.

İl Özel İdaresi tarafından BOTAŞ'a başvurularak, ilçeye doğal gaz hattının getirileceğini belirten İzzet Taşcı, abone bedellerinin peşin yatırılması halinde doğal gaz hattının getirilmesinden sonra abonelerden ilerde, abone bedeli olarak düşürüleceğini söyledi.

Önümüzdeki günlerde halk toplantıları düzenleyerek, muhtarlarla birlikte bir araya gelip halkı bilinçlendireceklerini dile getiren İzzet Taşcı, "Halkımızın, 29 Ekim'e kadar 335 lira abonelik bedelini peşin olarak yatırmaları gerekmektedir" dedi. 

Toplantıya, Beyşehir Ticaret Odası Başkanı Salih Gül, AK Parti İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Hazım Kesme ile dernek ve oda başkanları katıldı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »