21 Haziran 2018, Perşembe

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, bu akşam A9 TV'de Hüma Babuna'ya konuk oluyor

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, A9 TV'de yayınlanan ve Hüma Babuna tarafından sunulan Başkent Birikimleri programına konuk oluyor.

27 Aralık 2014 Cumartesi 20:34
DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, bu akşam A9 TV'de Hüma Babuna'ya konuk oluyor
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal A9 TV'de Hüma Babuna'nın "Başkent Birikimleri" programına konuk oluyor. Programda Gültekin Uysal'ın Marksist ve Komünist PKK Terör Örgütünün Güneydoğu'da yaşayanlara uyguladığı terör faaliyetlerini anlatarak bu terörün hangi şekilde çözümlenebileceği hakkında görüşlerini ifade etmesi bekleniyor. Ayrıca son zamanlarda Türkiye'de Milli ve Manevi değerler konusunda gelinen noktayıda değerlendireceği vurgulanıyor.

Bilindiği gibi 6 Mayıs 2012 tarihinde yapılan, Demokrat Parti 8. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde Demokrat Parti Genel Başkanlığına seçilen Gültekin Uysal halen Türkiye'deki siyasi partilerin en genç lideri olma konumunu sürdüyor.

Hüma Babuna tarafından hazırlanan ve sunulan Başkent Birikimleri programı, Türkiye'nin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yaşayan Kürtlerle ilgili sıkıntıların ve sorunların tartışıldığı özgür bir zemin olarak tanınmaya başladı. Hüma Babuna ve Başkent Birikimleri programının çok yakın bir gelecekte "en çok izlenenler" arasına girebileceği ifade ediliyor.

PROGRAMI A9 TV'DE CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

A9 TV WEB ADRESİ'NE YÖNLENDİRİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ...
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »