21 Mayıs 2018, Pazartesi

Düğün Dernek full hd tek part izle Sinema çekimi Düğün Dernek hd tek part izle

Son günlerin en çok konuşulan filmi Düğün Dernek full hd tek part izle Sinema çekimi Düğün Dernek hd tek part izle.Düğün Dernek full hd tek part izle Sinema çekimi Düğün Dernek hd tek part izleyin.

23 Ocak 2014 Perşembe 6:13
Düğün Dernek full hd tek part izle Sinema çekimi Düğün Dernek hd tek part izle
Düğün Dernek full hd tek part izle haberi detayları burada.

Sivas'ın Esenyurt köyünde yaşayan İsmail'in oğlu Tarık bir gün yurt dışından çıkagelir. Önce her zamanki gibi bir memleket hasreti gibi görünse de bu ziyaretin altındaki esas neden çabuk ortaya çıkar: 


Tarık görevli olarak çalıştığı Letonya'da Monica adlı bir kızla beraberdir ve aynı ülkede çalışmak için tek yol evlenmeleridir! Kendisinin olurunu almaya gelen oğlunu düğünsüz evlendirmemeye kararlı olan İsmail, Tüpçü Fikreti, Çetin'i ve köyün öğretmeni Saffet’i seferber ederek elde avuçta para yokken 10 gün içerisinde sazlı-sözlü bir düğün hazırlığı içerisine girer! Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği komedi filminin senaryo ve yönetmenliği Selçuk Aydemir'e ait. Başrollerde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut ve Barış Yıldız yer alıyor.

Düğün Dernek oyuncu Listesi

Oyuncu Erol Aksoy
Oyuncu Zerrin Sümer
Oyuncu Kemal İnci
Oyuncu Reyhan İlhan
Oyuncu Lelde Dreimane
Oyuncu Toms Liepajnieks
Oyuncu Rihard Lepels
Oyuncu Burak Satıbol
Oyuncu Cemil Şahin
Oyuncu Yeliz Kuvancı
Oyuncu Toygun Ateş
Oyuncu Basri Albayrak
Oyuncu Kebire Tokur
Oyuncu Korhan Herduran
Herself Emel Sayın
Oyuncu Olgun Toker
Oyuncu Tuğçe Kurşunoğlu
Oyuncu Açalya Samyeli
Oyuncu Sırrı Süreyya Önder

Hande Kara

Sinemaya kısa filmlerle, televizyona "Ramazan Güzeldir" ile giriş yapan, aslen bir uçak mühendisinin çektiği filmden bahsedeceğiz. Selçuk Aydemir, sadece altı günde ve kısıtlı bir bütçeyle çektiği Çalgı Çengi ve reyting kurbanı olan Üsküdar'a Giderken ile hissettirdiği farklı tonunu İşler Güçler ile pekiştirirken, oyuncu kadrosunun da harikalar yaratması ile birlikte, televizyonun en sevilen işlerinden birine yönetmen ve senarist olarak imzasını atmış oldu. Dizilerde cesur davranarak hedef kitlesini netleştiren Aydemir, iş sinemaya gelince hedefi geniş tutmanın gereğini yeni filmi Düğün Dernek’te yerine getiriyor, Çalgı Çengi ve İşler Güçler’deki özgünlüğünden de biraz feragat ediyor. Çalgı Çengi'nin ardından yine Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisini başrole taşıyan Aydemir, filmin kadrosunda da İşler Güçler'den aşina olduğumuz bir çok oyuncu ismi bir araya getiriyor, üzerine de Rasim Öztekin, Barış Yıldız ve Devrim Yakut gibi isimleri ekliyor. Tabii gözler Sadi Celil Cengiz'i aramıyor değil.

Düğün Dernek ile ilgili enterasan bilgiler

Filmin ekibini televizyon için yaptıkları ve büyük bir ilgiyle izlenen İşler Güçler dizisinden tanıyoruz. Filmin yönetmen ve senaristi de İşler Güçler dizinin yönetmeni Selçuk Aydemir.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »