13 Aralık 2018, Perşembe

Düğün Dernek ne kadar izlendi? Düğün Dernek sinema çekimi hd izle

Müthiş ikili "Düğün Dernek" filminden bakın ne kadar kazandı?Düğün Dernek ne kadar izlendi? Düğün Dernek sinema çekimi hd izle. İşte Düğün Dernek ne kadar izlendi? Düğün Dernek sinema çekimi hd izle detayları...

5 Şubat 2014 Çarşamba 6:53
Düğün Dernek ne kadar izlendi? Düğün Dernek sinema çekimi hd izle
6 milyon seyirci ve 60 milyon lira hasılata ulaşan Düğün Dernek; seyircinin yüzünü güldürmekle kalmadı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir de 18 milyon lira kazandı!

Başrollerini dönemin en sevilen komedyenleri Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in paylaştığı "Düğün Dernek"in başarısı; herkesi şaşırttı. Birçok rakibinin aksine son derece düşük maliyetle çekilen film; dün itibariyle 6 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. "Düğün Dernek"in hasılat rakamı ise Türk sinema tarihinde bir rekora ulaştı.

FİLMİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KOMEDİNİN FETHİ!

Filmi 21 Mart'ta ve yeni sahnelerle tekrar vizyona sokacaklarını açıklayan ekip; böylece Fetih 1453'ün yaklaşık 6 buçuk milyonluk seyirci rekorunu da kırmayı büyük oranda garantiledi. Sivas'taki bir düğünde yaşanan komik olayları anlatan "Düğün Dernek"; özellikle başrol oyuncularının yüzünü güldürdü.

CEM PİŞMAN

Filme başlamadan önce; belirli bir ücret almak yerine gişe hasılatından yüzde 15 pay isteyen Ahmet Kural ve Murat Cemcir; deyim yerindeyse köşeyi döndü. 60 milyonluk hasılat sayesinde kişi başı 9 milyon lira kazanç elde ettikleri konuşulan ikili; tarihin de en kârlı düğünlerinden birine imza attı. Bu arada Düğün Dernek senaristi Selçuk Aydemir'in yapımcı olması için teklif götürdüğü Cem Yılmaz'ın da filmin gişe yapmayacağına inandığı için 60 milyonluk hasılattan olduğu söyleniyor!

HASILAT REKORU KIRDILAR

Maliyeti: 3 milyon TL Seyirci: 6.033.992 Hasılat: 59.759.779 TL Hafta: 9

Film, Sivas'ta imece usulü düğün yapmaya kalkışan 4 kafadarın hikayesini anlatıyor.

MUHTEŞEM iKiLi PARA BASTI

Filmde rol almak için belirli bir ücret yerine gişeden yüzde 15 pay alan Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in cebine; 60 milyonluk hasılat sayesinde kişi başı 9 milyon liranın girdiği söyleniyor.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »