Dünya Kupası maç rehberiniz

Futbolseverlerin heyecanla beklediği Dünya Kupası yarın (12 Haziran) Brezilya-Hırvatistan maçıyla başlıyor. Dünya Kupası maçları ve yayın listesi

11 Haziran 2014 Çarşamba 18:43
Dünya Kupası maç rehberiniz
Brezilya’da düzenlenecek 2014 FIFA Dünya Kupası tam 64 maça sahne olacak. 12 farklı şehirde oynanacak olan karşılaşmalar, TSİ (Türkiye saatiyle) 19.00, 22.00, 23.00, 01.00 ve 04.00′te başlayacak. Tüm maçlar TRT ekranlarından canlı yayınlanacak.

12 Haziran Perşembe

23:00 Brezilya-Hırvatistan TRT 1

13 Haziran Cuma

19.00: Meksika-Kamerun TRT 1

22:00 İspanya-Hollanda TRT 1

01:00 Şili-Avustralya (Cumayı cumartesiye bağlayan gece) TRT 1

14 Haziran Cumartesi

19:00 Kolombiya-Yunanistan TRT 1

22:00 Uruguay-Kostarika TRT 1

01:00 İngiltere-İtalya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1

04:00 Fildişi Sahili-Japonya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1

15 Haziran Pazar

19:00 İsviçre-Ekvador TRT 1

22:00 Fransa Hondras TRT 1

01:00 Arjantin Bosna Hersek TRT 1

16 Haziran Pazartesi

19:00 Almanya-Portekiz TRT 1

22:00 İran-Nijerya TRT 1

01:00 Gana-ABD TRT 1

17 Haziran Salı

19:00 Belçika-Cezayir TRT 1

22:00 Brezilya-Meksika TRT 1

01:00 Rusya-Güney Kore TRT 1

18 Haziran Çarşamba

19:00 Avustrulya-Hollanda TRT 1

22:00 İspanya-Şili TRT 1

01:00 Kamerun-Hırvatistan TRT 1

19 Haziran Perşembe

19:00. Kolombiya-Fildişi Sahili TRT 1

22:00 Uruguay-İngiltere TRT 1

01:00 Japonya-Yunanistan TRT 1

20 Haziran Cuma

19:00 İtalya-Kostarika TRT 1

22:00 İsviçre-Fransa TRT 1

01:00 Honduras-Ekvador TRT 1

21 Haziran Cumartesi

19:00 Arjantin-İran TRT 1

22:00 Almanya-Gana TRT 1

01:00 Nijerya-Bosna Hersek TRT 1

22 Haziran Pazar

19:00 Belçika-Rusya TRT 1

22:00 Güney Kore-Cezayir TRT 1

01:00 ABD-Portekiz TRT 1

23 Haziran Pazartesi

19:00 Hollanda-Şili TRT SPOR,TRT HD

19:00 Avusturalya-İspanya TRT 1

23:00 Kamerun-Brezilya TRT 1

23:00 Yunanistan-Meksika TRT SPOR, TRT HD

24 Haziran Salı

19:00 İtalya-Uruguay TRT 1

19:00 Kostarika-İngiltere TRT SPOR, TRT HD

23:00 Japonya-Kolombiya TRT 1

23:00 Yunanistan-Fildişi Sahili TRT SPOR, TRT HD

25 Haziran Çarşamba

19:00 Nijerya-Arjantin TRT 1

19:00 Bosna Hersek-İran TRT SPOR, TRT HD

23:00 Ekvator-Fransa TRT 1

23:00 Honduras-İsviçre TRT SPOR, TRT HD

26 Haziran Perşembe

19:00 ABD Almanya TRT 1

19:00 Portekiz Gana TRT SPOR, TRT HD

23:00 Cezayir-Rusya TRT 1

23:00 Güney Kore-Belçika TRT SPOR, TRT HD

İKİNCİ TUR MAÇLARI

28. Haziran Cumartes
i

19:00 A1-B2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 C1-D2 TRT 1

29 Haziran Pazar

19:00 B1-A2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 D1-C2 TRT 1

30 Haziran Pazartesi

19:00 E1-F2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 G1-H2 TRT 1

1 Temmuz Salı

19:00 F1-E2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 H1-G2 TRT 1

ÇEYREK FİNAL

4 Temmuz Cuma


19:00 Çeyrek Final Maçı TRT SPOR, TRT HD

23:00 Çeyrek Final Maçı TRT 1

5 Temmuz Cumartesi

19:00 Çeyrek Final Maçı TRT SPOR, TRT HD

23:00 Çeyrek Final Maçı TRT 1

YARI FİNAL

8 Temmuz Salı


23.00 Yarı Final maçı TRT 1

9 Temmuz Çarşamba

23:00 Yarı Final Maçı TRT 1

3.’LÜK MAÇI

12 Temmuz Cumartesi


23:00 Üçüncülük Maçı TRT 1

FİNAL

13 Temmuz Pazar


22:00 Final Maçı TRT 1
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »