26 Mayıs 2018, Cumartesi

'Dünyaya çıplak geldim, çıplak gidiyorum'

Otomobilinde ''Dünyaya çıplak geldim, çıplak gidiyorum'' yazılı not bulunan Emin Güneş ile ilgili arama ve soruşturmaya devam ediliyor.

4 Haziran 2014 Çarşamba 7: 0
'Dünyaya çıplak geldim, çıplak gidiyorum'
Nevşehir'in Gülşehir İlçesi'nde elbiseleri ve otomobili Kızılırmak kenarında bulunan serbest muhasebeci ve mali müşavir 40 yaşındaki Emin Güneş'i arama çalışmalarından sonuç alınamadı. 

Gülşehir İlçesi'nde iki günden bu yana görünmeyen Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapan Emin Güneş'in otomobili Kızılırmak kıyısında bulundu. Gülşehir İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin incelediği otomobilde serbest muhasebecilik, mali müşavirliğin yanı sıra müteahhitlik, otomobil kiralama, koyun ticareti yapan ve çevresine borçlu olduğu iddia edilen Güneş'in "Dünyaya çıplak geldim, çıplak gidiyorum" yazdığı not ve elbiseler incelemeye alındı. 

Gülşehir İlçe jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından geniş güvenlik önlemlerinin alınmasından sonra arama çalışmalarına başlandı. Güneş'in suya atlamış olabileceği göz önüne alınarak Mersin’den su altı arama ekipleri istendi. Mersin’den gelen ekip, Kızılırmak’ta dün gece geç saatlere kadar arama yaptı. Ancak, sonuca ulaşılamadı. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »