20 Haziran 2018, Çarşamba

Duygu Çetinkaya Survivor’a katılacak

17 Mart’ta ekrana gelecek olan Survivor’ın hazırlıklarını tamamlayan Acun Ilıcalı, yarışma için bir oyuncu ile daha anlaştı. Güzel oyuncu Duygu Çetinkaya Survivor’a katılacak.

11 Mart 2013 Pazartesi 22:21
Duygu Çetinkaya Survivor’a katılacak

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği en çok ses getiren yarışmalardan biri olan Survivor Mart ayından itibaren Star TV’de ekrana gelmeye başlayacak. Daha önce Fetih 1453 filmiyle üne kavuşan Cengiz Çoşkun’u, Habertürk yazarı Nazenin Tokuşoğlu’nu, efsane sanatçı merhum Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço’yu, eski futbolcu Ümit Karan’ı, Kavak Yelleri’nin Efe’si Dağhan Külegeç’i, manken Irmak Atuk’u, Atatürk'ün yaveri Hüsrev Gerede'nin torunu 4 çocuk annesi fotoğrafçı Bennu Gerede’yi, Jokey Erhan Yavuz’u, Krem dizisinin oyuncusu Larissa Gacemer’i, Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkat çeken ünlü futbolcu Tuncay Şanlı'nın sevgilisi Fatmagül Fakı ve model Can Bozok’u kadroya dahil eden Acun Ilıcalı bir dizi oyuncusu ile daha anlaştı. Oyuncu Duygu Çetinkaya Survivor’a katılacak.

DUYGU ÇETİNKAYA SURVIVOR'A KATILACAK

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, 17 Mart’ta başlayacak Survivor’ın hazırlıklarını tamamlamak üzere…Yeni yarışmada birbirinden ünlü isimleri bir araya getirmeye çalışan Acun Ilıcalı, Survivor’ın kadrosuna Duygu Çetinkaya’yı da dahil etti. Duygu Çetinkaya ünlüler kadrosu dolduğu için, gönüllüler kadrosunda yarışacak.

Survivor 17 Mart’ta Star TV’de başlıyor.

duygu.jpg

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »