Ebru Gündeş yeni vokalistiyle konserlerine başladı

Ebru Gündeş, Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde yaz konserlerine başladı.

5 Haziran 2014 Perşembe 7: 0
Ebru Gündeş yeni vokalistiyle konserlerine başladı
Manavgat'taki Sueno Otel'de sahneye çıkan Ebru Gündeş, birbirinden güzel şarkılarıyla yerli ve yabancı tatilcileri coşturdu.

Yaz konserlerinin ilkini gerçekleştiren Gündeş, sahneye havai fişekler ve maytaplar eşliğinde çıktı. Önce duygusal parçalara yer veren sanatçı, konserin ilerleyen saatlerinde hareketli şarkılarıyla tatilcileri coşturdu.

Gündeş'in hareketli şarkılarında zaman zaman dansçılar da sahneye çıktı.

ANILCAN DA EŞLİK ETTİ


Konserinin sonunda 'O Ses Türkiye Yarışması'nda takımından olan Anılcan'ı sahneye davet ederek bir şarkı söyleten Gündeş, daha sonra vokalistlerini de yanına çağırarak dörtlü şarkı söyledi. 'O Ses Türkiye' yarışmasında Anılcan'la finale kadar gittiğini hatırlatan Gündeş, "Anılcan çok yetenekli bir arkadaşımız, çok başarılı. Anılcan, bundan sonra bizimle beraber olacak" diye konuştu.

Hayranlarına teşekkür eden Gündeş, iyi bir turizm sezonunun geçmesi dileğinde bulundu. Bu otelde 8 yılı geride bırakarak 9'uncu yılın ilk konserini verdiğini anlatan Gündeş, başta otel sahibi Erhan Korkmaz olmak üzere tüm otel çalışanlarına teşekkür etti. Ebru Gündeş, aynı otelde yaz boyunca her hafta tatilcilere konser verecek.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »