21 Mayıs 2018, Pazartesi

Ebru'nun Acun Ilıcalı hayali gerçek oldu

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, kendisiyle tanışmak isteyen kas hastası Ebru Özçelik'in hayalini gerçekleştirdi. Ilıcalı'nın özel yatıyla Boğaz turu yapan 18 yaşındaki Ebru, 'Survivor' yarışmacıları tarafından karşılandığı TV8'de stüdyoları gezdi.

7 Eylül 2017 Perşembe 20:23
Ebru'nun Acun Ilıcalı hayali gerçek oldu
Kas erimesi nedeniyle yürüyemeyen Ebru Özçelik, geçtiğimiz günlerde en büyük hayalinin Acun Ilıcalı'yla tanışmak olduğunu söyledi. Özçelik'e sosyal medya üzerinden cevap veren Ilıcalı, "Sevgili Ebru, şu anda Brezilya'dayım. En kısa zamanda buluşmamızı organize edeceğim, istediğin beni görmek olsun" ifadelerini kullandı.

SURVIVOR YARIŞMACILARI KARŞILADI

Ünlü yapımcı, Türkiye'ye dönüşünün ardından Ebru'ya destek sağlayan, internet üzerinden röportajlar yayınlayan 'Sarı Mikrofon'un sunucusu Özkan Bozkurt aracılığıyla 18 yaşındaki Özçelik'in ailesiyle iletişime geçildi. Yapılan görüşmeler sonucu; alınan uçak biletinin ardından Ebru ve ailesi, Özkan Bozkurt'la birlikte İstanbul'a geldi. Acun Medya ekibinin havalimanında karşılaştığı Ebru Özçelik ve beraberindekiler, özel yatla Boğaz turu yaptı. Boğaz turunun ardından Acun Medya'nın bulunduğu binaya geçen Ebru'yu, 'Survivor 2017' yarışmacılarından Erdi Ünver ve Bulut Özdemiroğlu karşıladı. İkiliyle sohbet eden Ebru Özçelik, TV8 stüdyolarını gezip hem bilgi aldı hem de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Acun Ilıcalı ile bir araya gelip fotoğraf çekilen Ebru'ya, başarılı yapımcı tarafından içinde diz üstü bilgisayarın da bulunduğu çeşitli hediyeler verildi. Ebru ve ailesi, bir günlük İstanbul seyahatinin ardından yeniden Hatay'a döndü.

ACUN ILICALI'YA TEŞEKKÜR

Ebru Özçelik, Hatay'ın Hassa ilçesindeki evine dönünce kendisine bu güzel anları yaşatan Özkan Bozkurt ve Acun Ilıcalı'ya teşekkür ederken, hayatının en güzel günlerinden birini geçirdiğini belirtti.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »