Ece Erken Vizyon Toplantısı'na Neden Gittiğini Açıkladı

Sanatçı Ece Erken, Başbakan Erdoğan'ın düzenlediği Cumhurbaşkanlığı Vizyon Toplantısı'na neden gittiğini Instagram'dan takipçileriyle paylaştı.

13 Temmuz 2014 Pazar 4:53
Ece Erken Vizyon Toplantısı'na Neden Gittiğini Açıkladı
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın düzenlemiş olduğu Vizyon Toplantısı'nda yer alan Ece Erken'e ağır tepkiler gelmesinin ardından, sunucu Instagram hesabından açıklamalarda bulundu. Erken, apolitik olduğunu belirtirken "Hayatım boyunca saygılı bir insan oldum. Bana bir davet geldi, saygı bağlamında davete icabet ettim." dedi.

İşte o açıklama;

"Vatanı sattın diyorlar, halkı sattın diyorlar, yalaka diyorlar, Atatürk'e ihanet ettin diyorlar, nasıl Beşiktaşlısın diyorlar, takibi bıraktım, ölenlerin kemikleri sızlıyor diyorlar... niye? Başbakan'ın Cumhurbaşkanı seçilirse yapacağı, yaptığı işleri anlattığı, davet edildiğim yere gittim diye... Şaka mısınız? Evet ben gezide yer aldım, apo bayrakları açanların değil halkın malına zarar verenlerin değil, özgürlük hakkını savunanların yanında yani saf - temiz gezicilerin yanındaydım, hep destek oldum, yine olurum, şuan ülkemizin başında olan Başbakan'ın davet ettiği bir yere gitmem bazılarına niye bu kadar dokundu:) Paradan bahsedenler, oraya gitmekle kimse iş kovalamıyor rahat olun, hayatımda hep saygılı oldum hep de olurum, davete saygıyla cevap verdim o kadar... Apolitiğim, şimdi bana saçma sapan yorum yapanları Allah'a, ahlaksızları da avukatıma havale ediyorum."
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »