23 Temmuz 2018, Pazartesi

Ece Erken'den 'dayak' açıklaması

Ünlü sunucu Bodrum tatili sırasında arkadaşlarından dayak yediği iddiası için ne dedi?

13 Temmuz 2010 Salı 0:27
Ece Erken'den 'dayak' açıklaması

Ünlü sunucu Ece Erken, tatil için gittiği Türkbükü’nde arkadaşlarından dayak yediği iddiasına cevap verdi. İddiaya göre üç erkek arkadaşıyla Türkbükü’ndeki Ship A Hoy isimli mekanda eğlenen Erken, daha sonra otele gitmek için mekandan ayrıldı. Ship A Hoy’un hemen yanındaki taksi durağına doğru ilerleyen grup, bir anda tartışmaya başladı. Ne olduğunu anlaşılmadan Erken, erkek arkadaşlarının şiddetine maruz kaldı. Ece Erken’e dayak atıldığını gören taksiciler olaya müdahale edip Erken’i kurtardılar. Bodrum tatiline yakında kendisine komşu olmaya hazırlanan yakın arkadaşı Demet Akalın ile devam eden Erken ise taksicilerin ortaya attığı bu iddiayı sert bir dille yalanladı.

Svilce çıksa dayak izi diyecekler

Yanındaki arkadaşlarından birinin şoförüyle kavga ettiğini doğrulayan ancak kendisine meydan dayağı atıldığı şeklindeki söylentinin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Erken, Milliyet gazetesine şöyle konuştu:

"Benim çevremde böyle görgüsüz ve kıro insanlar yok. Burası dağ başı mı, nerede yaşıyoruz? Böyle bir şey kesinlikle yok. Şiddete maruz kalsam şikayetçi olmaz mıyım? Tatilde annemle beraberiz, yalnız değilim. Eğer bana dayak falan atılsaydı önce babam, ardından da eski eşim (Tuncer Öztarhan) gereken müdahaleyi zaten yapardı. Gerekli yasal işlemi de başlattım. Çünkü hiç böyle bir şey yaşanmadı. Çok yakın bir arkadaşımın şöförüyle bir tartışma yaşadım. Hepsi o kadar... Şoför beni Ship A Hoy’a götürmek için otelden aldı. Yolda giderken kız arkadaşıyla cep telefonuyla konuşmaya başladı. Rahatsız oldum. Ayrıca aracı da çok hızlı kullanıyordu. Korktum ve ’Telefonunuzu kapatır mısınız?’ diyerek kendisini uyardım. Bu sırada bağırış çağırış oldu. Sinirlenip taksicilerin olduğu yerde araçtan indim. Ne dayağı? Zaten arkadaşım o şöförü işten attı. Benim hatam orada şikayetçi olmamaktı. Şimdi yüzümde bir sivilce çıktı, ona bile dayaktan olmuş diye bakacaklar."

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »