Eczacıbaşı bombaları patlattı

Bu sezon beklentilerin uzağında kalan Eczacıbaşı, yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor

13 Mayıs 2014 Salı 19:43
Eczacıbaşı bombaları patlattı
Eczacıbaşı VitrA, 2013-2014 Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Dinamo Kazan'da oynayan ve aynı turnuvanın "en iyi blok yapan" ödülünün sahibi, Jordan Larson ile anlaştı.

Larson, geçtiğimiz günlerde Zürih'te yapılan Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda da birinciliği yaşadı. Eczacıbaşı VitrA'nın bir diğer önemli transferi ise, Dominik Cumhuriyeti'nde iki yıl üst üste "yılın voleybolcusu" unvanını alan, ülkesinde ve katıldığı uluslararası turnuvalarda defalarca "en skorer oyuncu, en iyi smaçör ve en değerli oyuncu" seçilen Bethania de la Cruz oldu.

Yeni sezonda turuncu beyazlı formayı giyecek olan iki yıldız smaçörün yanı sıra, oynadığı liglerde ve uluslararası turnuvalarda birçok kez "en iyi blok yapan oyuncu" ödülünü alan başarılı Alman orta oyuncu Christiane Fürst'ü de kadrosuna katan Eczacıbaşı VitrA, pasör mevkiini ise Nilay Özdemir ile güçlendirdi.

Esra Gümüş, Neslihan Demir, Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu, Maja Poljak, Büşra Cansu, Asuman Karakoyun, Şeyma Ercan, Gözde Yılmaz gibi yıldızlarını da kadrosunda tutan Eczacıbaşı VitrA, bu iddialı kadronun teknik direktörlüğüne ise, kariyeri başarılarla dolu İtalyan Giovanni Caprara'yı getirdi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »