21 Mayıs 2018, Pazartesi

Erdoğan ilk tweetini attı! İşte o tweet...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından ilk paylaşımını 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü dolayısıyla yaptı.

10 Şubat 2015 Salı 2:57
Erdoğan ilk tweetini attı! İşte o tweet...

Erdoğan, Twitter'daki "@RT_Erdogan" hesabından 9 Şubat Dünya Sigarayı  Bırakma Günü dolayısıyla değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, paylaşımlarında şu mesajları iletti: 
 
"Sigara, hem içen kişinin hem içildiği ortamdaki diğer masum  bireylerin sağlığını tehdit eden sinsi bir zehirdir. Dünyada her yıl 6 milyon insan, sigara kullanımından, 600 bin kişi de  sigara içmediği halde sigara dumanından dolayı hayatını kaybediyor. 
Sağlıklı nesiller için, ülkemizin aydınlık geleceği için sigara başta  olmak üzere tüm zararlı alışkanlıkları hayatımızdan çıkaralım! 
Bugün 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü. Bu zehre karşı sen de  iradene sahip ol ve sigaraya teslim olma." 
 
RTE RUMUZU OLACAK
 

 Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı ve Anadolu Ajansı (AA)  Yönetim Kurulu üyesi Mücahit Küçükyılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Söz  konusu hesap yeni alındı. Beyefendinin kendi hesabı. Kendi attığı twetler, 'RTE'  rumuzuyla, sonunda belirtiliyor. Bazen kendisinin yazmadığı, ekibin yazdığı  tweetler de herhangi bir rumuz olmadan orada yer alacak. Beyefendiyi seven  gençlerin epeydir kullandığı bir hesaptı. Hesabın onay süreci gerçekleşti. Şu  andan itibaren beyefendi kullanacak. bugün Dünya Sigarayı Bırakma Günü idi. İlk  tweetini attı. Böyle anlamlı bir günde başlamak istedi. Ekibi, danışman  arkadaşlar da beyefendinin talimatı, izni doğrultusunda zaman zaman hesaptan  paylaşımda bulunacak" dedi. 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »