Erdoğan taksicilere seslendi: Sizden bir ricam var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziosmanpa mitinginde halka hitap etti.. İstanbul Sarıyer'de düzenlenen mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, taksicilere seslendi: Sizden bir ricam var. Ne olur arabalarınızı temiz tutun, sigara içmeyin müşterilerinize de içtirmeyen.

22 Haziran 2018 Cuma 19:59
Erdoğan taksicilere seslendi: Sizden bir ricam var
Seçimlere iki gün kala İstanbul'da olan Cumhrubaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sırasıyla Kartal, Maltepe, Ataşehir, Üsküdar ve Sariyer'de halka hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gaziosmanpaşa'da yaptığı açıklamalarından satır başları şöyle;

-Bay Muharrem üniversiteyi ücretsiz yapacağım diyor. Zaten bizim dönemimizde ne zaman ücretli oldu?

-Bay Kemal’in döneminde hastaneye sağlam girsen hasta çıkardın.

-Artık park sistemlerini yaygınlaştıracağız  yani mahallelerin ortak park alanları olacak ve araçlar o parklara park  edecekler, sokağa değil.

-Bu pazar aynı zamanda Mart 2019'un işaret  fişeğidir. Onu da bilin.

-Şu anda 40 milyon turiste gidiyoruz. Ne kadar aleyhe çalışırsa çalışsınlar turistler geliyor. Niye? Türkiye bir başka ülke.

Sarıyer'deki miting alana geçen Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları: 

Bay Muharrem kafayı Yavuz Sultan Seçim Köprüsü'ne taktı. Neymiş pahalıymış. Bayramda birinci köprü ücretsiz! İkinci köprü ücretsiz. Sen oradan geçersin. Ne diyor. Amerika'dan telefon geldi. Ya sana kimdem telefon geldi. Ha orada heralde bunların ofisi var. Büyük ihtimal oradan telefon geldi. O kadar koli koli belgeyi gazete küpürü olarak açıklamışlar. 

Sonra Bay Kemal inceledi.  Bay Kemal dedi ki, 'Bu raporlarla Amerika, FETÖ'yü Türkiye'ye vermesi lazım.' dedi mi? Ama Cumhurbaşkanı adayı başka konuşuyor Bay Kemal başka konuşuyor, şimdi bunların hangisine inanacağız. Bundan sonra özür dilediler mi? Dilemediler. Bunlar bu milletin Adalet Bakanlığı'na güvenmiyorlar, maalesef George'a güveniyorlar.

Bay Kemal 'Gel bakalım Muharrem' dedi. Pazardan sonra 'Git bakalım Muharrem' diyecek. Dükkanınızı çırağa teslim eder misiniz? Bunlar çırak bile değil, böyle bir riske girilir mi?

ABD’nin Cleveland’i varsa bizim de şehir hastanelerimiz var.

Biz istiyoruz ki gençliğimizi okumaya sevk edelim. Kıraathane deyince bunlar iskambil, okey oynanan yer anlıyor. Kıraat okumak, kıraathane okuma evi demektir bunu öğrenin.

UBER’den kurtuldunuz mı? Tek açıklamayla bitti. UBER’in patronu ziyaret etmek istedi ama sizi kıramazdım. Taksicilerden bir ricam var. Ne olur arabalarınızı temiz tutun, sigara içmeyin müşterilerinize de içtirmeyen.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »