Erdoğan yeni operasyon sinyalini verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'da "Fırat Kalkanı Harekatı'nın birinci etabını sona erdirdik. Şu anda bitti. Bundan sonra da olacaktır. Şimdi diğer bölgelerde de terör örgütlerinin tepesine binmek için yeni harekatların hazırlıklarını yapıyoruz." dedi.

3 Nisan 2017 Pazartesi 19:40
Erdoğan yeni operasyon sinyalini verdi
Erdoğan'ın konuşmasında öne çıkan başlıklar

Az önce Enerji Bakanımızdan müjdeyi aldınız" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Trabzon'un birçok ilçesine bu yıl içinde Maçka'ya önümüzdeki yıl enerji bakanımızdan müjdeyi aldınız. Artık inşallah Trabzon'da doğalgazın olmadığı yer kalmayacak" dedi.

Zigana Tüneli 2019 yılında hizmete girecek. Bu projelerle artık başka bir yere göçme ihtiyacı kalmayacak.

Buraya bugün bir çok bakan arkadaşımla birlilkte geldik. bu Trabzon'a verdiğimiz değeri gösterir

Sağlıkta Trabzon'a 24 yeni tesisi kazandırdık. trabzonu en güzel sağlık hizmetleriyle buluşturmaya hazırız.

Kılıçdaroğlu'na eleştiriler

Modern bir ülke böyle olur. Lafla peynir gemisi yürümüyor. Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürü olduğu günlere bak.

Eğitimde, adalette, emniyette, ulaşımda, enerjide gıda ve tarımda birçok adımlar atıyoruz, atmaya devam edeceğiz.

Kılıçdaroğlu'nun SSK'ya genel müdür olduğu döneme bak… Savaş Ay'ın programlarında gördük değil mi? O ne diyor? 10 sene önce bugünden daha iyiydi diyor. Şimdi bir partinin başına geldi. Kaset Genel Başkanlığı… Maalesef Türk siyasetinin bunlar negatif tipleridir.

16 Nisan devrim

16 Nisan'da bunlara dur demeye hazır mıyız. 16 Nisan bizim için bir devrimdir. Ayağımızaki parangalardan kurtulmaya hazır mıyız.

Trabzon Türkiye'nin huzurunun geleceğin kilit taşıdır.

Ülkemizin en önemli bakanlığını Trabzonlu bir bakanımız Süleyman Soylu'ya emanet ettik. İnlerine girdik. silahlı kuvvetlerimiz. polisimiz, büyük işler başardık. Binlerce terörist öldürüldü.

Ah alçaklar ah

2 yılda Trabzon 21 şehit verdi.  15 temmuz'da da Biri İstanbul'da biri Ankara'da 2 şehit verdi.

İdamdan yanayım

16 Nisan'dan sonra bana gelirse onaylarım

Batılılar diyorki siz idamdandan yanaymışsınız. evet idamdan yanayım. Bizim 249 şehidimizin hesabını kim verecek. gerekirse bunu içinde bir halk oylaması yaparız. millet idam diyorsa iş bitmiştir.

16 Nisan'da Batı'nın Türkiye üzerinde yamalanmış asalaklarını söküp atmaya hazır mısınız.

"Şu 16 Nisan, aynı zamanda şehitlerimizin katilleri için bir fermanın da yazılacağı gündür."

Kimler kimlerle beraber...

Kim "hayır" diyor. Kandil "hayır" diyor. Kim "hayır" diyor. Kılıçdaroğlu "hayır" diyor. Saadet Partisi'ne gönül vermiş bazı kardeşlerimi tenzih ederim ama onlar da hayır diyor. Kadere bak kimler kimlerle yan yana geliyor.

Türkiye kefenini yırtıyor

"Bu mübarek vatana göz dikenler varsa, önce bizim ödediğimiz bedelden daha fazlasını ortaya koymayı kabul etmelidir. Şundan emin olunuz, şehitlerimizin tek bir damla kanı bile boşa gitmiyor. Türkiye, tarihinin en önemli mücadelesini veriyor. Birilerinin iddia ettiğinin aksine bu süreçte Türkiye kuşatılmıyor, tam tersine Türkiye kefenini yırtarak gömülmeye çalışıldığı mezardan çıkıyor. Türkiye'yi bin yıllık coğrafyasından, bin yıllık kardeşlerinden ve soydaşlarından kopartıp kendi içine hapsedenlerin telaşı işte bu yüzden."  Irak'ı Suriy'yi Balkanlar'ı bizimle ilgisi yokmuş gibi gösterenler biz kucaklaştıkça kuduruyor.

Baharı bekleyen teröristlere çok güzel sürprizlerimiz ar

"Suriye'de El Bab'ın da teröristlerden temizlenmesiyle Fırat Kalkanı Harekatı'nın birinci etabını sona erdirdik. Şu anda bitti. Bundan sonra da olacaktır. Şimdi diğer bölgelerde de terör örgütlerinin tepesine binmek için yeni harekatların hazırlıklarını yapıyoruz. Yeni harekatlara yeni isimler vereceğiz. Baharı bekleyen tüm terör örgütlerine, PKK'sıyla, YPG'siyle DEAŞ'ıyla FETÖ'süyle çok güzel sürprizlerimiz var. Önümüzdeki aylar, Allah'ın izniyle Türkiye'nin ve Türk milletinin baharı, teröristlerin ise kara kışı olacaktır."

"Siz bakmayın terör örgütlerinin kimi Avrupa ülkelerini arkalarına alıp efelenmeye başlamalarına. Türkiye güçlü olduğu, kararlı bir şekilde yoluna devam ettiği sürece Avrupa ülkelerinin de böyle devam etme şansı yoktur. Zor, oyunu bozar. Biz, terör örgütleri üzerinden kurulan bu oyunu, zorla da olsa bozacağız."

Yahu sen geri zekalı mısın?

"Bir CHP Milletvekili çıkmış mikrofona '16 Nisan'da 'Evet' çıkarsa bunları İzmir'e kadar kovalayıp denize dökeceğiz' diyor. Bunu diyen de Konya milletvekili. Yahu sen geri zekalı mısın? Sen kiminle aşık atıyorsun ya? Genel başkanları da çıkmış 15 Temmuz'a kontrollü darbe diyor. Ey Kılıçdaroğlu, madem elinde belgeler var çık bunları açıkla. 16 Nisan'dan sonraya kalırsa geç kalırsın. Ama bu onur meselesi. Çünkü bu yalan makinesi. Bunda dürüstlük yok. İşte söyledim havalimanında darbecileri gördü, saklanacak yer aradığını bildiğimizden haberimiz olmasa bir bildiği var diyeceğiz. Sen kimi denize döküyorsun? Ulan seni yola çıkartmazlar yola. Sen Samsun'dan yola çıkamazsın ya. Biz bu tipleri denize falan dökmeyeceğiz. Bunlar türünün son örneği, gelecek nesiller bu eziyetten kurtuluyor."
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »