"Erdoğan'ın kızı doğmadan mı babasına not yazdı?"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin bugünkü grup toplantısında ilginç bir detaya dikkat çekti. Erdoğan'ın canlı yayında 1980 öncesi yaşanan bir olaya dair anlattıklarının doğru olamayacağını söyleyen Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a yüklendi.

15 Temmuz 2014 Salı 22: 0
"Erdoğan'ın kızı doğmadan mı babasına not yazdı?"
Başbakan Erdoğan'ın Beyaz TV ekranlarında 1980 öncesinde çok yoğun çalıştığını ve eve her gece geç gittiğini anlattığı konuşmanın videosunu yayınlayan Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın şu sözlerine dikkat çekti: "Büyük kızım bir kez serzenişte bulundu. Niye geç geldin serzenişi değildi. O bize hasret, biz de onlara hasrettik. O zamanlar mücadeleler bugünkü gibi değil. Bir gece yatak odasının kapısına büyük kızım not asmış, babacım bir bir geceni de bize ayır diye."

Videoyu izlettikten sonra Kılıçdaroğlu çarpıcı bir ayrıntıya dikkat çekerek, Erdoğan'ın büyük kızı Esra Albayrak'ın söz konusu tarihte henüz doğmadığını, Esra Albayrak'ın 1983 doğumlu olduğunu söyledi. Kılıçdaroğlu, "Erdoğan yalan mı söylüyor yoksa kızı doğmadan üç yıl önce mi not yazdı?" dedi.

İşte Erdoğan'ın söz konusu açıklamasının videosu (Tıklayın)


 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »