Erdoğan'ın vizyon toplantısına sanatçı akını

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı vizyon belgesini açıkladığı toplantıya sanat ve spor dünyasından ünlü isimler de katıldı.

11 Temmuz 2014 Cuma 23:56
Erdoğan'ın vizyon toplantısına sanatçı akını
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı vizyon belgesini açıkladığı Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıya STK temsilcileri, iş ve spor dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra çok sayıda sanatçı da katılıyor. 

Toplantı daha önce de Dombra şarkısını da uyarlayan Uğur Işılak’ın Erdoğan için yazdığı yeni şarkıyla başladı. Konuşmasının başında Işılak’a teşekkür eden Erdoğan, daha sonra kendisini bu toplantıda yalnız bırakmayan sanatçılara ayrıca teşekkür etti. 

Toplantıya katılan sanatçı ve ünlü isimler arasında Hülya Koçyiğit, Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, Zerrin Özer, Şahan Gökbakar, Hande Yener, Mustafa Sandal, Metin Şentürk, Kutsi, Berksan, İsmail YK, İzzet Yıldızhan, Ahmet Yenilmez, Tolgahan Sayışman, İzzet Yıldızhan, Hande Yener, Şafak Sezer, Alişan, Ece Erken de yer alıyor. 

Spor dünyasından ise Yıldırım Demirören, Ünal Aysal, Rıdvan Dilmen, Hidayet Türkoğlu ve Tanju Çolak toplantıya katılanlar arasında.

 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »