Erhan Çelik'ten şok dava!

Bu sabah 'Renkli Sayfalar' programının ortaya çıkardığı 'Gülben Ergen-Erhan Çelik boşanıyor' haberine Erhan Çelik'ten yazılı bir açıklamayla doğrulama geldi.

18 Kasım 2016 Cuma 20:36
Erhan Çelik'ten şok dava!
Sabah saatlerinde 'Renkli Sayfalar'da magazin gündemini yakından ilgilendiren bir iddia gündeme gelmiş, Gülben Ergen-Erhan Çelik ikilisinin evliliklerini bitirme noktasına glediği iddia edilmişti.

GÜLBEN ERGEN: CEVAP HAKKIMI SONRA KULLANACAĞIM!

Konuyla ilgili ilk açıklamayı yapan Gülben Ergen cevap hakkını Ameirka tatili sonrasına saklarken Erhan Çelik'ten dah net ve keskin bir açıklama geldi.

ERHAN ÇELİK: BOŞANMA DAVASI AÇTIM!

Erhan Çelik, yazılı açıklamasında: "Kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi son dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedene doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşünüyorum. Kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle mahkemeye başvurumu yaparak boşanma davası açtım." 

GÜLBEN ERGEN TATİLİ BEKLEMEDİ
Erhan Çelik'in bu keskin açıklamasından sonra Gülben Ergen de kullanmadığı cevap hakkını kullanmaya karar verdi ve kişisel sosyal medya hesabından: "Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur...Kararım en hayırlısıdır... Bundan sonra yolum hep aydınlık ve ışıklıdır. Olan her ne ise benim ve oğullarım için en hayırlı olandır."
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »