23 Mayıs 2018, Çarşamba

'Erkan Zengin'le ilgileniyoruz'

Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, Eskişehirspor'dan Erkan Zengin'i kadrolarına katmak istediklerini söyledi

10 Haziran 2014 Salı 18:27
'Erkan Zengin'le ilgileniyoruz'
Galatasaray ve Beşiktaş'ın kadrosuna katmak için yoğun çaba harcadığı Trabzonsporlu Olcan Adın'ın transferi hakkında bordo mavili ekibin genel sekreteri Köksal Güney, Radyospor'a açıklamalarda bulundu.

"5 MİLYONDAN AŞAĞI OLMAZ"

Olcan'ın değerli bir oyuncu olduğunu ve kendisine teklifler gelmesini normal karşıladıklarını ifade eden Köksal Güney, "Bizim tavrımız belli, birinci plan Olcan'ın kalması yönünde. Ama olmuyorsa da böylesine önemli bir oyuncunun değeri vardır. Başkanımız da ifade etti; 5 milyondan aşağı olmaz. Biz bu konuda sadece bir standart belirledik" şeklinde konuştu.

"İKİ TAKIMA DA EŞİT MESAFEDEYİZ"

Olcan Adın konusunda hem Galatasaray'a, hem de Beşiktaş'a eşit mesafede olduklarını belirten Köksal Güney, "Olcan profesyonel futbolcudur. Asla İstanbul'daki büyük takımlar arasında bir tercihi olduğu yönünde eğilim göstermez. Hangi takımın daha iyi tekliflerle geleceğini, hangi takım tarafından daha uygun koşullar sunulacağını bilemezsiniz" diye konuştu.

"ERKAN ZENGİN'LE İLGİLENİYORUZ"

Trabzonspor'un transfer çalışmaları hakkında bilgi veren genel sekreter Güney, Eskişehirsporlu Erkan Zengin'le ilgilendiklerini söyledi. Köksal; "Erkan için Eskişehirspor ile görüşmelerimiz devam ediyor. Ancak şu ana kadar somut bir sonuç ortaya çıkmadı" dedi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »