Esenyurt'ta uyuşturucu operasyonu;Evde dolap içine sera kurmuş

ESENYURT İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde kullanılan bir eve operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında 9 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan 1 şüpheli uyuşturucu madde üretmek ve satmaktan tutuklandı.

3 Şubat 2015 Salı 18:47
Esenyurt'ta uyuşturucu operasyonu;Evde dolap içine sera kurmuş
Esenyurt Emniyet Müdürlüğü ekipleri Sanayi Mahallesi Boğazköy yolu üzerinde bulunan bir sitede uyuşturucu madde kullanıldığı ihbarını aldı. Ekipler bir süre evi takibe aldı. Daha sonra eve düzenlenen operasyonda 2,19 gram esrar, bir miktar Hint keneviri tohumu ve şişe içerisinde kenevir tohumu yetiştirmekte kullanılan madde, kova denilen uyuşturucu madde kullanma düzeneği, bir odada Hint keneviri yetiştirmekte kullanılan toprak dolu saksılar, projektör cihazı ve havalandırma düzeneği bulundu. 

9 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Operasyon sırasında evde bulunan, F.Ö. (20), B.A. (21), O.B.K. (22), M.C.D. (17), O.G. (23), R.M.M. (22), Y.A. (22), S.D. (22)  ve ev sahibi A.K.A. (26) gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerden A.K.A. uyuşturucu madde imalatı ve ticareti suçundan tutuklandı. Diğer şüpheliler ise, uyuşturucu madde kullanmaktan işlem yapılarak serbest bırakıldı. 

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »