Eşini cinsel oyuncakla yakalayınca...

ABD'de kocasının cinsel fantezi ürününü yakalayan kadın çılgına döndü. Eşini yarım saat boyunca dövdü.Şiddete uğrayan koca ise karısını polise şikayet etti.

16 Şubat 2016 Salı 21:27
Eşini cinsel oyuncakla yakalayınca...
Florida eyaletinin Saratoga şehrinde yaşayan Chao Gao  isimli kadın,  eve dönüş yolunda arabanın içinde kocası Joshua Sinclair'e aklını bir senedir kurcalayan soruyu sordu. Bir sene kadar önce Saratoga'daki evlerine taşınma esnasında, eşyaları paketlerken bulduğu cinsel oyuncağın, kendisi için mi olduğunu öğrenmek istedi. Kocası bu soruya cinsel oyuncağı kendisinin kullandığı cevabını verdi.

Beklemediği cevap karşısında şok olan kadın sinirden çılgına döndü. Bağıran ve kocasına küfürler eden Chao Gao bir eli direksiyonda arabayı sürerken, diğer eliyle kocasına vurmaya başladı. Yarım saat boyunca eşi Joshua'yı döven kadını, kocası polise ihbar etti. Aile içi şiddet suçundan tutuklanan Chao Gao, ertesi gün polise verdiği taahhütname ile serbest bırakıldı.

Joshua, polise verdiği ilk ifadesinde: "Cinsel oyuncağı kendim kullandığımı söyleyince karım öfkelendi. Bağırarak küfürler etmeye başladı. Yarım saat boyunca suratıma defalarca vurdu, yüzümü tırmaladı, çimdikledi." sözlerini kullandı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »