'Eski karımla birlikte oldun' deyip...

Denizli’de yaşayan 40 yaşındaki R.I., bir ay önce cezaevinden tahliye edilen 25 yaşındaki Tolga Kayaoğlu’nu ensesinden tabancayla vurarak ağır yaraladı. Olay sonrası yanında bulunan arkadaşı S.K. ile birlikte R.I., polise teslim oldu. Tolga Kayaoğlu’nun, R.I.’nın boşandığı eşiyle birlikte olduğu, bir süre önce bu yüzden telefonda tartıştıkları ileri sürüldü.

22 Nisan 2015 Çarşamba 5:12
'Eski karımla birlikte oldun' deyip...

Candoğan Parkı Mimar Sinan Caddesi girişinde dün meydana gelen olayda R.I., bir ay önce cezaevinden tahliye edilen Tolga Kayaoğlu’nu tabancayla ensesinden vurdu.
 
Ağır yaralanan Kayaoğlu ambulansla Özel Tekden Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Kayaoğlu’nun hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. Olayın ardından polis, çevredeki güvenlik kameralarını inceleyerek yakalama çalışması başlattı. Aranan R.I., olay anında yanında bulunan arkadaşı S.K. ile birlikte polise teslim oldu. İddiaya göre Tolga Kayaoğlu’nun, R.I.’nın boşandığı eşiyle birlikte olduğu; bir süre önce de bu yüzden telefonda tartıştıkları belirtildi. Olay günü R.I.’nın yolda gördüğü Kayaoğlu’nu zorla otomobile bindirmek istediği, kendisine çektiği tabancayı elinden alıp yaraladığı ileri sürüldü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »