20 Şubat 2019, Çarşamba

Eskişehir'de tüp bebek merkezi kurulacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, "Özellikle bu bölgede yaşayanların daha iyi bir şekilde faydalanıp yeni evlatlara kavuşabileceği bir tüp bebek merkezimiz Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde olacak." dedi.

30 Nisan 2018 Pazartesi 21:27
Eskişehir'de tüp bebek merkezi kurulacak
Karacan, Yunus Emre Devlet Hastanesi Konferans Salonu'nda kadroya  geçen taşeron işçilerin katılımıyla 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü öncesi düzenlenen etkinlikte, Eskişehir'in, sağlık çalışanlarının desteğiyle bu alanda  her geçen daha iyi noktalara geldiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı, Başbakan Binali Yıldırım'ın özverisiyle taşeron işçilere kadro konusunda ellerinden geleni yaptıklarını anlatan Karacan, "Emeği geçenlere sizlerin adına teşekkür ediyorum.  Hayırlı, uğurlu olsun. İnşallah kadrolar hayırlara vesile olur. Hayırlı  kazançlarınız olsun. Eskişehir'de sağlık yatırımları hızlı bir şekilde devam  ediyor. Şehir Hastanesinde çalışmalar sürüyor. Haziran ayına onu yetiştirmeye  çalışıyoruz. 'Şehir Hastanesi açılıyor, acaba Yunus Emre Devlet Hastanesine ne olacak?' gibi kafalarda bazı soru işaretleri oluştuğunu biliyoruz. Özellikle bu  bölgede yaşayanların daha iyi bir şekilde faydalanıp yeni evlatlara  kavuşabileceği bir tüp bebek merkezimiz Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde  olacak. Bu konuyla ilgili gerekli izinler alındı. Çalışmalarımız sürüyor." diye  konuştu.

Karacan, konuşmasının ardından İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge ile  hastanede incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »