Eskişehirspor CAS'a gidiyor

Eskişehirspor, UEFA'nın verdiği men kararına yönelik olarak Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) başvurmak için harekete geçti

11 Haziran 2014 Çarşamba 19:42
Eskişehirspor CAS'a gidiyor
Eskişehirspor Kulübü Başkan Vekili Ahmet Yalçın, "En geç pazartesi günü Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) başvurmuş olacağız. Mahkemeden olumlu karar çıkacağı yönünde umudumuz var" dedi.

Yalçın, UEFA'nın Eskişehirspor Kulübü'ne Avrupa kupalarında kupalarına katılmama cezası verdiğini hatırlatarak, karardan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Kararın değiştirilmesini için CAS'a başvuru yapacaklarını anımsatan Yalçın, "Bugün akşam, CAS'a yapacağımız savunmanın modelini görüşeceğiz. Nasıl bir savunma şekli izleyeceğimiz tartışacağız. En geç pazartesi günü CAS'a başvurmuş olacağız. Mahkemeden olumlu karar çıkacağı yönünde umudumuz var" diye konuştu.

İMZALAR DEVAM EDECEK

Yalçın, sezonun bitiminin ardından transfer ettikleri futbolcuların uzun zamandır takip edildiğini vurguladı.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın yurt içi ve dışında izlediği futbolcuların bulunduğunu anlatan Yalçın, "İmzalar devam edecek. Forvet hattı için çok güzel haberimiz olacak. Erkan Zengin ve Tarık Çamdal için de hiçbir kulüpten bize gelen resmi teklif yok" diye konuştu.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »