25 Haziran 2018, Pazartesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?

Atv'de ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin takipçileri tarafından merakla beklenen yeni bölümü, gelen haber ile birlikte izleyiciyi üzdü. Dizinin 18. Bölümü ertelendi. Günler öncesinde yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölüm tüm tüm detayları haberimizde...

5 Ocak 2016 Salı 20: 4
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?
Yönetmenliğini Onur Tan'ın yaptığı, Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener tarafından kaleme alınan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm için heyecan dorukta. İzleyicinin merakla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ancak bu hafta ekrana gelmesi beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölümü 1 hafta ertelendi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ile ilgili verilen tarihe göre 12 Ocak 2016 Salı akşamı Atv'de kaldığı yerden devam edecek.

Senaryosu ve kadrosundaki güçlü isimleriyle ekranların yeni fenomeni olma yolunda hızla ilerleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni yılın ilk haftası olması sebebiyle ertelendiği tahmin ediliyor. Konu ile ilgili dizi yapımcılarından henüz bir açıklama yapılmadı.

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü bölümünde izleyicileri birçok sürpriz bekliyor. Yayınlanan yeni bölüm fragmanına göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Mahmut'un peşine düşen Hızır Çakırbeyli Devletin desteğiyle amacına ulaşıyor.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »