Evim Sensin filminin fragmanı

Özcan Deniz’in yönetmenliğini yaptığı ve başrolünü eski sevgilisi Fahriye Evcen’le paylaştığı ‘Evim Sensin’ filminin fragmanı geçtiğimiz aylarda yayınlandı. Fragmanda Fahriye Evcen’in söylediği parça yüreklere dokunuyor.

17 Ağustos 2012 Cuma 19:24
Evim Sensin filminin fragmanı

Bir ayrı bir barışık olan Özcan Deniz ile Fahriye Evcen ’in başrolünü paylaştığı ‘Evim Sensin’ filmi 2 Kasım’da vizyona girmeye hazırlanıyor. Şu günlerde yayınlanan fragmanı ve Fahriye Evcen'in fragmanda söylediği parça ile oldukça beğeni toplayan ‘Evim Sensin’ merakla beklenen filmlerden biri oldu.

evim-ic_270x380.jpg

Gerçek hayatta nikah masasına oturamayan çift sette nikah masasına oturmuş ve birbirinden romantik fotoğraflarla günlerce magazin gündeminde kalmayı başarmışlardı.

‘EVİM SENSİN’ FİLMİNİN KONUSU

Kırılmış kalbinin yaralarını üzerinde taşıyan Leyla başından geçen bir ayrılığın sonunda baba evine döner ve bir yanda kırılan kalbini bir yanda otoriter babası Selim’le olan bağını onarmaya başlar. Çocukluk evinin kapısından adımını attığında hayatının en zor 4 yılına girdiğinden habersizdir.

Leyla ile yolu kesişinceye kadar yalnızca kendisi için yaşamış olan İskender, yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evi olmamış bir adamdır. Belki de meslek olarak başkalarına ev yapmayı seçmesi bundandır.

Kazara yaşanan ilk bakışmanın üzerinden uzun bir zaman geçse de filizlenen aşk hızla ilerler. İkisinin özene bezene kurduğu dünyanın üstüne bir kabus çökene kadar onun evi artık Leyla’dır.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »