Eyvah Eyvah 3 sinema çekimi full hd izle Eyvah Eyvah 3 tek part hd izle

Ata Demirer'in filmi Eyvah Eyvah 3 sinema çekimi full hd izle Eyvah Eyvah 3 tek part hd izle.İşte Eyvah Eyvah 3 sinema çekimi full hd izle Eyvah Eyvah 3 tek part hd izle detayları...

4 Şubat 2014 Salı 4:48
Eyvah Eyvah 3 sinema çekimi full hd izle Eyvah Eyvah 3 tek part hd izle
Ata Demirer'in filmi Eyvah Eyvah 3 sinema çekimi full hd izle Eyvah Eyvah 3 tek part hd izle.İşte Eyvah Eyvah 3 sinema çekimi full hd izle Eyvah Eyvah 3 tek part hd izle detayları...

FİLMİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

‘Eyvah Eyvah’ serisinin sonuncusu ‘Eyvah Eyvah 3’ün galası önceki akşam Kanyon AVM, Cinemaximum Sinemaları’nda gerçekleşti. Başrollerini Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın paylaştığı BKM yapımı film ilk kez beyazperdede görücüye çıktı. Yoğun bir ilginin olduğu galaya aralarında Şahan Gökbakar, Erdal Özyağcılar, Ali Sunal, Burcu Esmersoy, Seray Sever, Mehmet Aslantuğ, Funda Arar - Febyo Taşel ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi birçok ünlü sima katılarak oyuncu arkadaşlarına destek verdi. Galaya katılarak komedyen arkadaşına destek veren Şahan Gökbakar ve Ata Demirer filmi aynı salonda izlerken kucaklaşıp birbirlerine başarılar diledi. Basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ata Demirer, “Eyvah Eyvah 2’den sonra Eyvah Eyvah 3’ü yapmayacağım demiştim. Fakat tamamen insani anatomik sebeplerle son derece özlediğimi hissettim ve minik bir kredi kullandım. Eyvah’ı bırakmıştım ama klarneti bırakamadım” diye konuştu" Eyvah Eyvah 3" vizyona girdi (Eyvah Eyvah 3 fragman izle)
 
"Seyirciye hediyemizdir"

İleride farklı bir filmle izleyici karşısına çıkmak istediğini belirten Demirer, “Bundan sonra “Eyvah Eyvah”ın devamı olmayacak. Bunun kesin olduğunu söyleyebilirim. Bu kadro ile bundan sonra yeni bir iş yapmak istiyorum. Hayalimde yeni bir İzmir ya da Bursa filmi yapmak var” dedi. Filmin oyuncularından Demet Akbağ, “Hepimiz özledik, seyirci çok istedi. Serinin üçüncü filmi seyircinin isteği üzerine bizim onlara hediyemizdir” şeklinde konuştu.
 
İadeyi ZiyaretEyvah Eyvah 3’ün galasına katılan Şahan Gökbakar, “Ata benim galama eşiyle gelmişti. Bizde iadeyi ziyarete geldik” dedi. Ata Demirer'le bir projede yer alıp almayacağı sorulan Şahan Gökbakar, “Ben çok isterim. Komedyenlerin bir araya gelip güzel işler yapabileceğini düşünüyorum. En başından beri aynısını söylüyorum. Beraber çok komik işler yapabiliriz. İnşallah bir gün bir araya geliriz” dedi.


 "Ayak basacak yer kalmıyor"

'Recep İvedik 4' filminin çekimlerinin yapıldığı Maldivler’de ada kapattığı haberleri basına yansıyan Gökbakar, bu konuya “Zaten film çekmek için oraya 90-95 kişi gittiğiniz zaman ada kapanıyor. Ayak basacak yer kalmıyor. Öncesinde de orada bir ay vakit geçirip hangi adanın bize daha uygun olacağını araştırdık. Zannedildiği gibi ada kapatılması gibi bir durum yok” şeklinde açıklık getirdi. Daha önce magazin habercileriyle tartışma yaşayan Şahan Gökbakar, barış mesajları verse de geri adım atmaktan kaçındı. Gökbakar, “Benim magazincilerle bir tartışmam yok. İşini yapanlarla sorunum olmadı. Bir gün bir yerden çıkarken 'Çekmeyin' demişliğim olmadı. Yanımdaki hanımefendiler görüntülenince rahatsızlık duymadım. ama iş tacize girince olmuyor. Mesela arabayla takip etmek, kapı arasına mikrofon sokmak onlara karşıyım. Onlara da tepkimi her zaman devam ettireceğim. Sizlerle dost, arkadaş değilim. Sadece karşılıklı iş yapıyoruz. Dostluk arkadaşlık farklı boyutlar. Magazinci dostlarım yok” diye konuştu.

 
"Rakip değiliz"

Galaya katılan isimler arasında yer alan yönetmen-oyuncu Sermiyan Mitdat, kendi filmi Hükümet Kadın 2'de başrolü paylaştığı Demet Akbağ ve dostu Ata Demirer'e destek vermek için gecede hazır bulundu. Komedi tarzı filmi Hükümet Kadın'la adından sıkça söz ettiren Sermiyan Midyat, "Eyyvah Eyvah 3"ü kendi filmine rakip olarak görüp görmediği konusundaki sorulara "Filmler birbirine rakip olmaz. Demet Akbağ, aynı yıl içersinde dört farklı karektere büründü Ata'da çok iyi bir komedyen, iyi bir adam. Benim öyle rekabet algım yok. Herkes iyi işler yapsın" dedi.
 
Fazla kilolardan kurtuldu
Geçtiğmiz aylarda doğum yapan ve sahnelere dönen şarkıcı Funda Arar'da galaya müzisyen eşi Febyo Taşel'le katıldı. Filmle ilgili görüşlerini paylaşan Arar, "Heyacanlıyım ilk ikisi çok güzeldi. Her ikisini seyrettik. Üçüncüsüde inanıyorum çok keyfli olmuştur. Eğleneceğiz, güleceğiz. Gülmeye geldik" dedi. Sanatçının doğum sonrası almış olduğu kiloları çok çabuk verdiği dikkatlerden kaçmadı.

 'Eyvah Eyvah 3' daha komik
 
Filmde kısa bir rölü olan Yeşim Ceren Bozoğlu gazetecilerin sorularını yanıtladı. "Beni çağırdıklarında koşa koşa Geyikli'ye gittim. Seyircilerimize sürpriz, çok komik bir sahnemiz var. Ekip muhteşemdi, Geyikli muhteşemdi. Sanırıyorum bu üçüncü filmden sonra bu 33, 63'e kadar devamı gelir. Biz çekerken çok eğlenedik umarım seyirciler de gülüp eğlenirler" şeklinde konuştu.
 
"Daha çok gülmeyi bekliyorum"

Seray Sever ise serinin ilk filmine göre ikinci çıta yükseldiğini belirtirken "Bunda daha çok gülmeyi bekliyorum. İzleyici olarak beklentimiz yüksek. Filminden önmeli oyuncular var. Demet var, Ata var inanıyoruz çok güzel film olmuştur" yorumunda bulundu.

Kayınpederi teşekkür etti

Finalde gerçekleşen basın toplantısında Ata Demirer, tüm ekibe teşekkür etti. Demirer’in özel teşekkürü ise filmde konuk oyuncu olarak yer alan kayınpederi Selçuk Borak içindi. Demet Akbağ, Özge Borak ve filmin tüm oyuncuları tek tek bütün ekibe ve Ata Demirer’e teşekkür etti. Özge Borak giymiş olduğu siyah tuvalet ile göz kamaştırdı. Geçen hafta bir gece klübüne girerken yanında bir kadınla görüntülenen ve haklarında boşanacakları dedikoduları yapılan Özgür Özberk galaya eşi Deniz Hanım'la el ele katıldı
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »