Fantezi iç çamaşırlarını mankenler tanıttı

ANTALYA'da, özel tasarlanmış fantezi iç çamaşırları ilgi çekti. Mankenler eşliğinde tanıtılan iç çamaşırlarının farklı dizaynları, beğeniyle karşılandı.

15 Ocak 2015 Perşembe 21:35
Fantezi iç çamaşırlarını mankenler tanıttı
Türkiye'nin dört bir yanında 1600 bayiye hizmet veren İstanbul merkezli Kızıltoprak Çamaşır Toptan Şirketi, Antalya Kundu'daki Royal Wings Hotel'de 2015 yaz koleksiyon ürünlerini tanıttı. Emy Organizasyon mankenlerinin katıldığı tanıtım gününde gecelik, pijama, iç giyim gibi ürünlerin yanı sıra, fantezi iç giyim ürünleri ön plana çıktı. Kadınlar için üretilen fantezi iç giyimde bu yılın modasını korsan, Tom Raider, denizci, Rus polisi, büyücü ve dansçı kostümleri oluşturdu.


Gerek düşünce gerekse kullanılan tekstil malzemesi bakımından gündelik iç çamaşırlarından oldukça farklı olan fantezi iç çamaşırlarını Tuğba Elçin, Ayşe Andiç, Margarita Medvedeva ve Nesrin Güner tanıttı.


Yıl boyunca Ocak ve Mayıs aylarında olmak üzere tanıtım günleri yaptıklarını belirten firma ortağı Raşit Türkoğlu, “Binlerce çeşit giyim ürününü perakende satıcıyla buluşturuyoruz. Klasik pijama, iç giyim ürünlerinin yanı sıra, fantezi iç giyim ürünleri de vitrinlerimizde" dedi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »