25 Nisan 2018, Çarşamba

Fatih Altaylı: 4 Kuveytli itten dayak yenir mi binbaşım

Habertürk yazarı Fatih Altaylı 4 Kuveytli diplomattan dayak yiyen pilot Hakan Karakuş'a, bir asker olarak nasıl dayak yediğini sordu.

12 Eylül 2014 Cuma 17:38
Fatih Altaylı: 4 Kuveytli itten dayak yenir mi binbaşım
Ankara'da 4 Kuveytli diplomat, trafikte tartıştıkları NATO'da görevli olan F-16 pilotu Hava Kurmay Pilot Yarbay Hakan Karakuş'u araçtan indirerek, eşinin gözleri önünde cadde ortasında öldüresiye dövdü.

Vatandaşların tepkisi üzerine bankaya sığınan diplomat ise polis ekipleri tarafından yoğun güvenlik önlemleri altında bankadan çıkarıldı. Kavga sonrası çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Karakuş'un Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk’ün damadı olduğu öğrenildi.

"AH BE BİNBAŞIM"
Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında pilot Hakan Karakuş'un 4 Kuveytli diplomattan dayak yemesini konu edindi:

"YAHU biz pilotlarımızın çok ciddi bir eğitim aldıklarını, yakın dövüş bildiklerini, Allah korusun bir yere paraşütle inmek zorunda kalırlarsa oradan sağ kurtulmalarını sağlayacak becerilerle donatıldıklarını zannederdik. Ah be binbaşım. 4 Kuveytli itten sokak ortasında dayak yenir mi be! Kıramadın mı en azından birinin burnunu. Hadi karate, judo bilmiyorsun. “Toyota kriko” da mı yoktu? Vallahi çok üzüldüm binbaşım. Yoksa memleketteki Arap hayranlığından mı çekindin!"
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »