25 Haziran 2018, Pazartesi

Felipe Melo'ya milli takım sürprizi

Brezilya Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü Dunga'nın kadroda bir çok değişikliğe gideceği, yeni çağıracağı isimler arasında Galatasaraylı Felipe Melo'nun da olabileceği belirtildi

23 Temmuz 2014 Çarşamba 20: 4
Felipe Melo'ya milli takım sürprizi
Brezilya Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü Dunga olurken, gözler yeni takımın hangi isimlerden oluşacağına çevrildi.

Dunga yönetimindeki 2010 Dünya Kupası kadrosunda yer alan isimlerden Galatasaraylı Felipe Melo'nun tekrar milli formaya kavuşabileceği öne sürüldü.

Ülke basınında yer alan haberlere göre Güney Afrika'daki turnuvadan bazı oyuncular, eski hocaları tarafından tekrar davet alacaklar. Mevcut kadronun kendi evinde Almanya karşısında hezimete uğramasının Dunga'nın değişiklik konusunda elini güçlendirdiğine dikkat çekildi.

Maicon, Daniel Alves, Michel Bastos, Thiago Silva, Ramires, Felipe Melo, Julio Baptista, Nilmar ve Robinho gibi isimlerden bazılarının Dunga tarafından tekrar Brezilya Milli Takımı'na davet edilebileceği belirtildi.

Bu oyuncuların hepsinin 2018 Dünya Kupası için yaşlarının 30'larda olacağı ancak oynadıkları büyük kulüplerde sürekli oynayarak hazır halde olabilecekleri ifade edildi. Dunga'nın eski takımdan 14 ismi ise kesinlikle düşünmediği kaydedildi.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »