Fenerbaçe'ye 5 Ağustos'a kadar süre

Fenerbaçe'ye 5 Ağustos'a kadar süre. UEFA ve CAS karşı beyanda bulunmak üzere sarı-lacivertli kulübe 5 Ağustos'a kadar süre verdi.

25 Temmuz 2014 Cuma 6: 4
Fenerbaçe'ye 5 Ağustos'a kadar süre
Fenerbahçe Futbol AŞ'den yapılan açıklamada, İsviçre Federal Mahkemesi'nin, UEFA ve Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS) savunma ve beyanlarına karşı beyanda bulunmak üzere sarı-lacivertli kulübe 5 Ağustos'a kadar süre verdiği, yürütmeyi durdurma talebinin ise uygun görülmediği bildirildi. 

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde, İsviçre Federal Mahkemesi'ne, CAS kararının iptali ve yürütmenin durdurulması talebiyle açılan davaya ilişkin yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"İsviçre Federal Mahkemesi'ne yaptığımız başvuru üzerine; UEFA ve CAS'ın savunma ve beyanları tarafımıza bugün tebliğ edilmiş olup, bu savunma ve beyanlara karşı beyanda bulunmak üzere kulübümüze 5 Ağustos 2014 tarihine kadar süre verilmiştir.

Bununla birlikte dosyada yer alan yürütmeyi durdurma talebemiz ise UEFA'nın Fenerbahçe Spor Kulübü'nün davayı kazanması halinde her türlü tazminatı ödemeye hazır olduğuna dair beyanı kapsamında, mahkeme başkanının bu aşamada ileride telafisi imkansız zararların oluşmadığı gerekçesiyle uygun görülmeyerek, dosya yüksek mahkeme heyetinin nihai kararına sunulmuştur."


AA
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »