Fenerbahçe'ye beraat müjdesi!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılandığı şike davasının 5. duruşması bugün Çağlayan Adliyesi'nde görülüyor... Yenilenen Şike Davası'nda savcı, verdiği mütalaasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve diğer sanıklar hakkında önceki hükmün iptali ile beraatlerini istedi. Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu Twitter'dan şike davasında beraat mütalaası verildiğini açıkladı. Şimdi savcının beraat talebine mahkemenin vereceği yanıt bekleniyor...

5 Ekim 2015 Pazartesi 10:44
Fenerbahçe'ye beraat müjdesi!

Futbolda şike davasında savcı, Aziz Yıldırım ile birlikte, Olgun Peker, İlhan Yüksel Ekşioğlu, Abdullah Başak, Ahmet Çelebi ve Selim Kımıl'ın da "suç örgütü kurmak" ve şike" suçlarından beraatlerini istedi.
 
Yenilenen Şike Davası'nda savcı, verdiği mütalaasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve diğer sanıklar hakkında önceki hükmün iptali ile beraatlerini istedi. Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, Başkan Yıldırım ve yöneticiler için şike davasında beraat mütalaası verildiğini Twitter'dan açıkladı... Şimdi savcının beraat talebine mahkemenin vereceği yanıt bekleniyor...
 
İlhan Ekşioğlu: Tüm camiamızın gözü aydın
 
Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, Twitter'dan şu açıklamayı yaptı: "Tüm camiamızın gözü aydın. Allahımıza şükürler olsun. Bugünleri de gördük."
 
Fenerbahçe'nin resmi hesabından aktarılan bilgiye göre 5. duruşma sona erdi. 6. duruşma 9 Ekim cuma günü saat 16:00'da yapılacak. Asıl kararın bu duruşmada çıkması bekleniyor.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »