​Fuat Avni’den "Zaman'a ve Samanyolu TV'ye el konulacak" iddiası

Twitter fenomeni Fuat Avni, 14 Aralık operasyonuyla ilgili yeni iddialar gündeme getirdi.

25 Aralık 2014 Perşembe 16:55
​Fuat Avni’den "Zaman'a ve Samanyolu TV'ye el konulacak" iddiası
“Paralel yapı” operasyonunda gözaltına alınan; ancak mahkemece serbest bırakılan Ekrem Dumanlı’nın savcının itirazıyla tutuklanacağını iddia eden twitter fenomeni, bu süreç içerisinde Zaman ve Samanyolu TV’ye de el konulacağını ileri sürdü.
Ankara kulisleri bir kez daha Fuat Avni’yi konuşuyor! İddiaya göre 14 Aralık operasyonunda gözaltına alınan; ancak çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılan Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı savcılığın itirazı üzerine tutuklanacak.

YİNE FUAT AVNİ YAZDI
Fuat Avni’nin kim ya da kimler olduğu konusunda soruşturma sürerken ünlü twitter fenomeni bu kez de daha önce duyurduğu 14 Aralık operasyonuyla ilgili yeni iddialar gündeme getirdi.
Akşam saatlerinde üst üste tweetler atan Fuat Avni, Samanyolu ve Zaman gazetesine muhalefet ettikleri gerekçesiyle el konulacağını ileri sürdü. Hidayet Karaca gibi Ekrem Dumanlı’nın da savcılığın itirazıyla tutuklanacağını iddia eden Fuat Avni, savcının dosyaya Trabzon’dan gönderilen bir ihbar mektubunu delil olarak koyacağını ve buna dayanarak tutuklama kararı verileceğini ileri sürdü. (Sözcü)
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »