Füsun İhsanoğlu'ndan eşine destek

Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu'nun eşi Füsun İhsanoğlu, sosyal medya aracılığıyla seçim kampanyasına destek veriyor

16 Temmuz 2014 Çarşamba 22:32
Füsun İhsanoğlu'ndan eşine destek
Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu seçim çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ederken eşi Füsun İhsanoğlu da sosyal medya aracılığıyla kampanyaya destek vermeye başladı.

Füsun İhsanoğlu, "@ihsanoglufusun" adlı resmi twitter hesabında paylaştığı bir video ile eşini, ailesini ve cumhurbaşkanlığına bakışını anlattı.

YouTube'da yayınlanan videoda, sorulara yanıt veren Füsun İhsanoğlu, 4 çocuklu kalabalık ve mutlu bir ailede büyüdüğünü, iş hayatında SSK'dan emekli olduğunu, maaşını kendisinin aldığını ve bu duygunun "çok tatlı" olduğunu, çocuklarının üzerine titreyerek büyüttüğünü anlatıyor.

"Beni bu hayatta en çok mutlu eden şey sahip olduğum bu güzel ailedir. Ekmel Bey her zaman prensip sahibi, çalışkan, çok iyi bir baba olmuştur." diyen Füsun İhsanoğlu, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olmasının çok büyük gurur ve onur, büyük de bir sorumluluk olduğunu söyledi. İhsanoğlu, "Bu büyük sorumluluğu aile olarak hepimiz hissediyoruz. Belli bir misyon hedefi olan insanların o sorumluluğu öncelikle ailelerinin duyması lazım. Başarı öyle geliyor" dedi. 

"Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu nasıl bir cumhurbaşkanı olur? sorusuna ise Füsun İhsanoğlu şu yanıtı verdi: 

"Allah nasip eder, Ekmeleddin Bey cumhurbaşkanı seçilirse, mükemmel bir cumhurbaşkanı olur. Çünkü Ekmel Bey, ailesi için hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen, son derece çalışkan, çalışırken dinlenen birisi. Çok güzel bir lafı vardır; "İnsanlar mevkiyle yücelmez, mevkisini yüceltir" Hakikaten bu doğrultuda çalışmış, çok da başarılı olmuş bir insandır. Bizler de ailemizden "büyüdükçe küçülünüz" terbiyesiyle yetiştiğimiz için bizler de o terbiyeye riayet ediyoruz. Dolayısıyla, çok çalışkan olduğunu bildiğim için çok başarılı, ileriye doğru Türkiye'ye çok şey kazandıracak bir cumhurbaşkanı olacağına inanıyorum"  

--VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN--

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »