Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 21. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 24, Beyaz Grup'ta 26, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 22. hafta karşılaşmaları oynanacak.

20 Şubat 2015 Cuma 22: 6
Futbolda haftanın programı
Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 21. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 24, Beyaz Grup'ta 26, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 22. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
 

SPOR TOTO SÜPER LİG


Bugün:

20.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyespor-Torku Konyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

Yarın:

13.30 İstanbul Başakşehir-Gaziantepspor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Atatürk)

19.00 Medicana Sivasspor-Galatasaray (Sivas 4 Eylül)

22 Şubat Pazar:

13.00 Mersin İdmanyurdu-Kardemir Karabükspor (Tevfik Sırrı Gür)

13.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Eskişehirspor-Beşiktaş (Eskişehir Atatürk)

23 Şubat Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Akhisar Belediyespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
 

PTT 1. LİG


Bugün: 

19.00 Orduspor-Elazığspor (Ordu 19 Eylül)

Yarın:

14.00 Samsunspor-Kayserispor (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Bucaspor-Albimo Alanyaspor (Yeni Buca)

18.30 Osmanlıspor-Denizlispor (Osmanlı)

22 Şubat Pazar:

13.30 Şanlıurfaspor-Karşıyaka (Şanlıurfa GAP Arena)

13.30 Manisaspor-Adanaspor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Antalyaspor (Kamil Ocak)

18.30 Adana Demirspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

23 Şubat Pazartesi:

18.30 Altınordu-Giresunspor (İzmir Atatürk)
 

SPOR TOTO 2. LİG

 

KIRMIZI GRUP


22 Şubat Pazar:

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Gümüşhanespor-Altay (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Kırklarelispor-Hatayspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.00 Pazarspor-BUGSAŞ Spor (Pazar İlçe)

13.30 MKE Ankaragücü-Bandırmaspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Kahramanmaraşspor-Kocaeli Birlikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Göztepe-Tepecikspor (İzmir Atatürk)

13.30 Nazilli Belediyespor-Sarıyer (Nazilli İlçe)

13.30 Gölbaşıspor-İnegölspor (Gölbaşı İlçe)
 

BEYAZ GRUP


Yarın:

13.00 1461 Trabzon-Yeni Malatyaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Ofspor-Körfez İskenderunspor (Of İlçe)

13.30 Keçiörengücü-Bayrampaşa (Ankara Aktepe)

13.30 Turgutluspor-Hacettepe (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Centone Karagümrük (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

Bu grupta Tokatspor-Aydınspor 1923, TKİ Tavşanlı Linyitspor-Pendikspor, Ümraniyespor-Tarsus İdmanyurdu ve Kartalspor-Fethiyespor maçları elverişsiz hava koşulları nedeniyle 18 Mart'a ertelendi.
 

SPOR TOTO 3. LİG

 

1. GRUP


22 Şubat Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-İstanbulspor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Gaziosmanpaşa-Manavgatspor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Çorum Belediyespor-Kırıkhanspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Bursa Nilüferspor-Tire 1922 (Nilüfer)

13.30 Kızılcabölükspor-Zonguldak Kömürspor (Denizli Atatürk)

13.30 Tuzlaspor-Çatalcaspor (Tuzla Belediye)

13.30 TUTAP Şekerspor-Niğde Belediyespor (Polatlı İlçe)
 

2. GRUP


22 Şubat Pazar:

13.00 Erzincan Refahiyespor-Sancaktepe Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Yeni Diyarbakır-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)

13.00 Arsinspor-Halide Edip Adıvarspor (Arsin İlçe)

13.30 Kemer Tekirovaspor-Gölcükspor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Payas Belediyespor 1975-Yeşil Bursa (Payas İlçe)

13.30 Eyüpspor-Dardanelspor (Eyüp)

13.30 Çankırıspor-68 Yeni Aksarayspor (Çankırı Atatürk)

13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Maltepespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

Bu grupta Derincespor-Çine Madranspor maçı elverişsiz hava koşulları nedeniyle 15 Nisan'a ertelendi.
 

3. GRUP


22 Şubat Pazar:

13.00 Kayseri Şekerspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Van Atatürk)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

13.30 Beylerbeyi-İstanbul Güngörenspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Sandıklıspor-Silivrispor (Sandıklı İlçe)

13.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kemalpaşa Ulucak)

13.30 Orhangazispor-Erzin Belediyespor (Orhangazi İlçe)

13.30 Sakaryaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Sakarya Atatürk)

13.30 Bergama Belediyespor-Ankara Demirspor (Bergama 14 Eylül)

AA
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »