Galatasaray maçında sahte doktor!

İstanbul'da özel ambulanslarda sahte belgeyle çalışan "Morfinci Şadiye" lakaplı sahte doktor Radife D., güven timleri tarafından suçüstü yakalandı.

30 Eylül 2014 Salı 2:25
Galatasaray maçında sahte doktor!
Radife D.’nin Yıldırım Mayruk defilesinde, Galatasaray- Eskişehir maçında ve çeşitli özel etkinliklerde görevli sağlık ekiplerinde yer aldığı da belirlendi. İlginç olay Ş.E.K. isimli doktorun, kendi isminin ambulanslarda görev yapan bir sahte doktor tarafından kullanıldığı iddiasıyla savcılığa başvurmasıyla ortaya çıktı.

DEFİLEDE, MAÇTA HER YERDE...
 
Sahte doktor Radife D.’nin Şadiye E.K. ismi ile çeşitli özel sağlık kuruluşlarının ambulanslarında görev yaptığı öğrenildi. Radife D.’nin Yıldırım Mayruk’un defilesinde, Galatasaray ve Eskişehirspor arasında oynanan süper lig karşılaşmasında ve çeşitli otellerde düzenlenen etkinliklerdeki sağlık ekiplerinde yer aldığı da kayıt altına alındı.
Radife D.’yi takibe alan ekipler, 25 Eylül tarihinde Bakırköy’de operasyon için düğmeye bastı. Bir özel hastaneye iş görüşmesi için gelen sahte doktor, C Bölgesi Güven Timleri ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Asayiş Şube’de ifadesi alınan Radife D. adliyeye sevk edildi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »