Galatasaray'a sevinen milliler otelden atıldı

Fenerbahçe'nin Düzce'deki Topuk Yaylası Tesisleri'nde kamp yapan Karate Milli Takımı sporcuları, Galatasaray-Fenerbahçe maçında Sneijder'ın attığı gollere sevinince kavga çıktı. Kavga sonrası milliler tesisleri terk etmek zorunda kaldı.

19 Ekim 2014 Pazar 19:20
Galatasaray'a sevinen milliler otelden atıldı
Dünya Şampinası'na Fenerbahçe'nin Düzce'deki Topuk Yaylası'nda kamp yaparak hazırlanan Karate Milli Takımı, Galatasaray-Fenerbahçe maçı sırasında kulüp görevlileri ve bazı Fenerbahçe kongre üyeleriyle çıkan tartışma sonucu tesislerden atıldı.

Karate Milli Takımı antrenör ve sporcuları, alkollü olduğu iddia edilen grubun kendilerine saldırdığını ileri sürüp jandarmayı aradıktan sonra tesisi terk etti. Topuk Yaylası'ndaki tartışmayı, milli takım sporcularından Serkan Yağcı twitterdaki hesabından takipçileriyle paylaştığı tweet ile duyurdu.
Yağcı, Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası'ndeki tesislerinde 12 gündür kamp yaptıklarını, olayın Galatasaray-Fenerbahçe maçını televizyondan izlerken geliştiğini söyledi.

"ALKOLLÜ KİŞİLER BİZE HAKARET ETTİ"
Yağcı, kampta Antrenörler Burak Delihasan, Muhammet Albayrak ve milli takım menajeri Hikmet Şaha'nın yanı sıra masör ve 14 sporcunun bulunduğunu belirterek, "Burada maçı izlerken alkollü olan ve kulüp görevlisi olduklarını söyleyen kişiler, arkadaşlarımıza hakaret ve küfür etti. Bize, Aziz Yıldırım'ın en yakın adamları olduklarını söylüyorlardı. Daha sonra bize saldırdılar. Tesisleri terketmemizi istediler. Resmen bizi kovdular. Biz de jandarmadan yardım istedik. Birçok kez jandarmayı aramamıza rağmen gelen olmadı. Saat 23.45 civarında da araçlara binerek oradan ayrıldık."


ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »