Galatasaray'a Tarık Çamdal teklifi

Eskişehirspor, Galatasaray'ın istediği Tarık Çamdal için takas teklifinde bulundu

16 Temmuz 2014 Çarşamba 9:25
Galatasaray'a Tarık Çamdal teklifi
Eskişehirspor, Tarık Çamdal transferi için sarı kırmızılılardan ‘Umut, Emre Çolak, Yekta’ üçlüsünden biri artı 3.5 milyon Euro istedi.

Sabri ve Eboue’yi kadro dışı bırakıp Salih’i Trabzon’a veren G.Saray, sağ bekteki açığı Tarık Çamdal ile doldurmak için harekete geçti. Ancak Eskişehirspor Kulübü 2018 yılına kadar sözleşme uzattığı Tarık için erken davranıp G.Saray’a taleplerini iletti.  Es Es, bu transfere onay vermek için 3 ayrı takas paketi sundu.

Eskişehirspor ilk olarak Tarık Çamdal için ‘3.5 milyon Euro + Umut Bulut’ takasını sundu. Alternatif olarak da ‘3.5 milyon Euro + Emre Çolak’ ya da ‘3.5 milyon Euro + Yekta Kurtuluş’ teklifi karşılığında bu transferi hemen onaylayacaklarını iletti.

GALATASARAY FİYATTA İNDİRİM İSTİYOR

Tarık’a talip olduklarını belirtip henüz bu oyuncu için kulübüne bir teklif vermeyen G.Saray Es Es’in bu isteklerine yanıt vermedi ve en geç hafta başına kadar Eskişehirspor’a tekliflerini ileteceklerini belirtti.

Sarı kırmızılı yönetim, 3.5 milyon Euro talep eden Eskişehirspor’dan bu rakamı daha aşağıya çekmesini isteyecek.

Tarık için teklif yapacak olan Galatasaray Kulübü, golcü futbolcusu Umut Bulut ve orta sahadaki başarılı isimleri Emre Çolak yada Yekta’yı takas olarak talep eden Eskişehirspor’un bu isteklerine ise yanıt vermese de sıcak bakmıyor.

TARIK TEKLİFE SICAK BAKIYOR

G.Saray’ın, “Biz Türk futbolculara yatırım yapıyoruz ve bu yüzden yerli oyuncuya ihtiyacımız olduğu için Tarık’ı istiyoruz” diyerek, bu 3 as futbolcusu yerine Prandelli’nin kadroda düşünmediği 10 futbolcu içinden Eskişehirspor’a 1 değil 2 oyuncu birden teklif edeceği öğrenildi.

Galatasaray’ın talip olduğu ve kadrosuna katmak istediği Tarık Çamdal ise 2 kulübün anlaşmasını bekliyor.

2018 yılına kadar Eskişehirspor Kulübü ile kontratı bulunan Tarık, Galatasaray’a gitmeye sıcak bakarken haber bekliyor.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »