Game of Thrones hayranlarına müjde!

Game of Thrones'ta anlatılmamış milyonlarca hikaye olduğunu belirten George RR Martin, seriden bağımsız hikayelerin kitap ve film olabileceğini açıkladı.

20 Nisan 2016 Çarşamba 22:13
Game of Thrones hayranlarına müjde!
Song Of Ice And Fire serisi Game of Thrones'a uyarlanan ABD'li yazar George R.R. Martin, Game of Thrones hayranlarını yakından ilgilendiren açıklamalarda bulundu.
 
Entertainment Weekly'ye konuşan Martin, Game of Thrones dünyasının oldukça zengin olduğunu ve bu nedenle seriden bağımsız yeni hikayelerin yazılabileceğini, bunların da filme uyarlanabileceğini belirtti. 

Seriden bağımsız olan Novella (kısa roman) tarzında olacak bu Kitapların her birinin bir film olarak beyazperdeye yansıyabileceğinin altını çizen ABD'li yazar, bu konu hakkında henüz bir adım atmadığını da sözlerine ekledi. 

Dizinin yapımcı şirketi HBO ve Martin arasında henüz bu yönde bir anlaşma bulunmuyor. Ancak serinin dünya çapındaki başarısı göz önünde bulundurulduğunda HBO'nun bu fikre sıcak bakmaması durumunda dahi Martin'in bu projesini başka bir film şirketi ile kolayca hayata geçirebileceğini söylemek mümkün. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »