24 Mayıs 2018, Perşembe

Game of Thrones'taki aşk gerçek oldu!

Dünyayı sarsan Game of Thrones dizisinde heyecan doruktayken sürpriz bir gelişme yaşandı. Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterini oynayan Kit Harington, Ygritte karakterini oynayan İskoçyalı oyuncu Rose Leslie’ye aşık olduğunu söyledi.

18 Mayıs 2016 Çarşamba 21:17
Game of Thrones'taki aşk gerçek oldu!
Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterini oynayan Kit Harington, Ygritte karakterini oynayan İskoçyalı oyuncu Rose Leslie’ye aşık olduğunu söyledi.

Game of Thrones dizisindeki aşk gerçek oldu. Jon Snow karakterini oynayan Kit Harington (29), İtalyan Vogue Dergisi’ne verdiği söyleşide, dizinin 4’üncü sezonunun sonunda ölen ‘Ygritte’ karakterini oynayan İskoçyalı oyuncu Rose Leslie’ye (29) âşık olduğunu söyledi.

"HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ"

Harington, “Dizinin ikinci sezonunun çekimi için İzlanda’da 3 hafta kalmıştık. Her şey çok güzeldi. Ülke çok güzeldi, kuzey ışıkları büyülüydü ve ben orada âşık olmuştum” dedi.

İki oyuncu, geçen ay İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen Laurence Olivier Ödül Töreni’nde de samimi pozlar vermiş, aşk yaşadıklarına dair dedikodular yayılmıştı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »