Gazeteci-yazar Mehmet Göktürk, bu akşam A9 TV'de Hüma Babuna'ya konuk oluyor

Gazeteci-yazar Mehmet Göktürk, A9 TV'de yayınlanan ve Hüma Babuna tarafından sunulan Başkent Birikimleri programına konuk oluyor.

8 Kasım 2014 Cumartesi 20:18
Gazeteci-yazar Mehmet Göktürk, bu akşam A9 TV'de Hüma Babuna'ya konuk oluyor
Günlük Ticari Hayat Gazetesi, Gazete5.com, SpordaSonDakika.com, Haberbank.com.tr haber sitelerinin kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni aynı zamanda Demokrat Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Göktürk, bu akşam saat 21:00'da A9 TV'de yayınlanan ve Hüma Babuna tarafından hazırlanıp sunulan Başkent Birikimleri programına konuk oluyor.

Uzun yıllardan beri siyasetin de içinde olan gazeteci-yazar Mehmet Göktürk'ün katılacağı programda; PKK'nın Kürtlere kurduğu tahakküm ile Kürtlerin PKK esaretinden kurtarılması gibi konuların yanı sıra sorunun bu hale gelmesine katkı sağlayan zaafiyetler de ele alınacak.

Hüma Babuna tarafından hazırlanan ve sunulan Başkent Birikimleri programı, Türkiye'nin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yaşayan Kürtlerle ilgili sıkıntıların ve sorunların tartışıldığı özgür bir zemin olarak tanınmaya başladı. Hüma Babuna ve Başkent Birikimleri programının çok yakın bir gelecekte "en çok izlenenler" arasına girebileceği ifade ediliyor.

PROGRAMI İZLE

A9 TV'Yİ İZLE
OKUYUCU YORUMLARI/1 + YORUM EKLE
  • Video nerede Meryem - 12 Kasım 2014 Videosu yok mu yayınlarsanız seviniriz

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »