21 Mayıs 2018, Pazartesi

Gazi Üniversitesi'nde diploma mutluluğu

Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Mimar Kemallettin Salonunda Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine diploma töreni yapıldı. Törende eski ve yeni mezunlar duygu dolu anlar yaşadı

18 Haziran 2014 Çarşamba 1:52
Gazi Üniversitesi'nde diploma mutluluğu
Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Mimar Kemallettin Salonunda Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine diploma töreni yapıldı.

Gazi Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Süleyman  Büyükberber ve Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Şeref Sağıroğlu ile Diğer Akademisyenler tarafından verilen diplomalar 1980-1990 yıllarında mezun olan öğrencilerle, yeni mezunlar (2013-2014 ) arasında kurumsal bir sevgi köprüsü kurulması açısından çok önemli ve anlamlıydı.

Aralarında Müsteşarlar, Genel Müdürler ve Milletvekillerinin de bulunduğu eski öğrencilerin çok heyecanlı ve mutlu oldukları gözlendi. 

1986 yılında Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliğinde Yüksek Lisansını tamamlayan 21.Dönem MHP Ağrı Milletvekili Nidai Seven de Ağrı'da bulunmasına rağmen törene katılarak cübbe ve kepini giydi. 

Nidai Seven, "28 yıl önce Mezun (Yüksek Lisans) olduğum Gazi Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden bugün diplama töreni yapılarak cübbelerimiz giydirildi, keplerimiz takıldı. Büyük bir manevi atmosfer bizlere yaşatıldı. Bizlere bu anı yaşatan Gazi Üniversitesi Rektörüne, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü ve Müdür yardımcılarına çok teşekkür ederim. Tek kelime ile muhteşemdi"
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »