Gaziosmanpaşa'da kafa karıştıran kare

Gaziosmanpaşa'da HDP'lilerle ülkücüler arasında çıkan Öcalan gerginliği sürüyor. Olaylar sırasında çekilen bir fotoğraftaki şahıs ise kafaları karıştırıyor. Her iki tarafta da ön saflarda görülen şahıs sosyal medyada provokasyonun kanıtı olarak gösteriliyor.

5 Haziran 2014 Perşembe 7: 0
Gaziosmanpaşa'da kafa karıştıran kare
Gaziosmanpaşa'da başlayan Öcalan gerginliği hala sürüyor. İlçede çekilen bir fotoğraf karesi ise sosyal medyada bir hayli tartışıldı.

Gaziosmanpaşa'da HDP'lilerin başlattığı Abdullah Öcalan gerginliği sürüyor! 
HDP'nin açtığı "Abdullah Öcalan'ı özgürlük" standı, geçtiğimiz hafta sonu ilçeyi karıştırmıştı. Yaklaşık 50 kişilik bir grubun, HDP'nin açtığı standı protesto etmesiyle başlayan olaylarda, karşı karşıya gelen taraflar taşlı sopalı kavgaya tutuştu. Bozkurt işareti yapan protestocu grup, polis tarafından bölgeden uzaklaştırılırken gerginlik hafta boyu devam etti.

KAFA KARIŞTIRAN FOTOĞRAF


Gaziosmanpaşa'da ayrı tarihlerde çekilen iki fotoğraf karesi kafaları karıştırdı. HDP'li grup arasında yer alan ve zafer işareti yapan pembe tişörtlü bir gösterici, farklı bir fotoğraf karesinde ise bozkurt işareti yapan grupla yürüyor.

İŞTE O FOTOĞRAFLARTANSİYON DÜN YİNE YÜKSELDİ


İlçede dün akşam da stant gerginliği devam etti. Çıkan olaylarda bir İETT otobüsü ile itfaiye aracı molotof kokteyli atılarak yakıldı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »