18 Haziran 2018, Pazartesi

Gelibolu'da bugün ne oldu? 1 Ekim 2013

Gelibolu'da düzenlenen köyler arası futbol turnuvasının final maçı oynandı.

1 Ekim 2013 Salı 21: 5
Gelibolu'da bugün ne oldu? 1 Ekim 2013
Bir firma tarafından düzenlenen turnuvanın final kaçında Bayırköyspor ile Güneylispor karşılaştı. Büyük çekişmeyle geçen maçı 5-4'lük skorla Bayırköy kazandı.

Maçı ilçe protokolünün yanı sıra vatandaşlar izledi.

Karşılaşmanın ardından turnuvanın birincilik kupasını Bayırköyspor'a Gelibolu Kaymakamı Namık Kemal Nazlı verirken Güneylispor'a kupası Mahmut Cankara tarafından verildi.

 

 Gelibolu'da kömür dağıtımı


 

Sosyal güvenceden yoksun ve muhtaç durumdaki ailelere yapılacak kömür yardımı dağıtımlarına başlandı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'dan (SYDV) yapılan açıklamada, 2013-2014 döneminde kış ayında yakacak ihtiyaçlarının karşılanması için yapılacak kömür yardımı dağıtımınlarına başladığı bildirildi.

Açıklamada, 800 aileye birer tonluk torbalar halinde verilecek yardımın toplam değerinin 317 bin 600 lira olduğu, yardımların ailelerin ikamet ettikleri adreslere teslim edilerek yapılacağı kaydedildi.

 

GTSO'da bilgilendirme toplantısı


 

Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) tarafından işletmelere yönelik, kobilerden destek alma konulu  bilgilendirme toplantısı düzenledi.

 Atatürk Kültür Merkezi’ndeki toplantıya Gelibolu Kaymakamı Namık Kemal GTSO Başkanı İbrahim Özen, ile çok sayıda işletmeci katıldı.

Toplantıda oda üyeleri ve işletmecilere güncel konular ve yeni ticaret konunu hakkında bilgiler verildi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »