Genelkurmay'dan MHP'ye tepki

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Bahçeli'nin bugünkü grup toplantısında kendisi ile ilgili eleştirilerine sert yanıt verdi.

25 Şubat 2015 Çarşamba 2:25
Genelkurmay'dan MHP'ye tepki
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisine yönelik  'Özel Paşa'nın Süleyman Şah'a nasıl yetiştiğini herkes görmüştür. Madem Süleyman Şah Türk Vatanının ayrılmış parçasıdır kime sorarak vatandan vazgeçtiniz ? Bunu tarihe nasıl anlatacaksınız. Millete nasıl izah edeceksiniz. Harbiye'de vatan konusu işlenirken dersi mi kırdın, okuldan mı kaçtın?' sözlerine cevap verdi.  

Orgeneral Özel, " MHP Genel Başkanı'nın, partisinin TBMM'deki Grup Toplantısında şahsıma yönelik olarak sarf ettiği yakışıksız sözleri, kişiliğine ve savunduğu fikirlere yakıştıramadım" dedi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in yaptığı yazılı açıklama şöyle;

"24 Şubat 2015 tarihinde, MHP Genel Başkanı'nın, partisinin TBMM'deki Grup Toplantısında şahsıma yönelik olarak sarf ettiği yakışıksız sözleri, kişiliğine ve savunduğu fikirlere yakıştıramadığımı, kendisinin siyasi kişiliği nedeniyle polemiğe girmek istemediğimi, 46 yıldır Yüce Türk Milletine ve onun Milli Ordusuna hizmet etmiş bir kişi olarak benim vatan-millet-bayrak şuurumu sorgulama hakkının olmadığını düşünüyor ve Yüce Türk Milletinin takdirlerine sunuyorum."
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/1 + YORUM EKLE
  • KANI BOZUKLAR OKUMASIN PANTÜRKiST - 25 Şubat 2015 Syn N-ÖZEL SÜLEYMAN SAH TÜRBESi savas sebebidir diyen R-T-ERDOGAN idi A-DAVTOGLU idi o türbyi ve TSK,yi PKK-PYD gibi kani bozuk eskiya sürüsünün güvenligialtinda SURiYE,de TÜRK topragini terketmesi basari ise insan olarak size soruyorum basarisizlik nedir..???? Eger icinizde insani degerden zerrece eser varsa ALLAH inanci varsa TÜRK milletinin peygamber ocagi bildigi o makamda o SEREFLi üniformanin icinde fazla durmadan ne onurlu adammis dedirtmek istiyorsaniz kendinize hemen istifa ediniz aksi takdirde AKP,nin enigi cücügü bu ihanetin hesabini eryada gec verecek bu millet o zaman kani bozuk olan tüm hainlerin dirisinide ölüsünüde bu ülkede temizliyecekdir haberiniz olsun....

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »