Gezi Parkı'na 600 pizza siparişi hangi ülkeden ödendi?

Gezi Parkı olaylarının yurt dışı bağlantıları konusunda tartışmalar sürerken ünlü işadamı Zeynel Abidin Erdem çarpıcı bir bilgi paylaştı. Erdem, bir gece Gezi Parkı'na 600 pizza getirildiğini anlatarak pizzaların Meksika'dan bir kredi kartıyla ödendiğini aktardı.

22 Temmuz 2013 Pazartesi 7: 0
Gezi Parkı'na 600 pizza siparişi hangi ülkeden ödendi?
Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Erdem, Gezi Parkı olaylarının yurt dışı bağlantılarına dair oldukça ilginç bir anekdot paylaştı. Erdem, olaylar sırasında gece geç saatte Taksim'e giden bir arkadaşının kendisine “Geç saatte 600 tane pizza geldi. Sordum, 600 pizzayı kim ödedi. Adam dedi ki; efendim Meksika'dan bir kredi kartıyla ödendi" dediğini ifade etti.

İstanbul Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (İSİAD) düzenlediği 7 Tepe'den 7 Kıta'ya Başarı Ödülleri töreninde konuşan Erdem, Türkiye'nin son 10 yıldaki kazanımlarına dikkat çekti. Gezi Parkı olaylarına da değinen Erden şunları söyledi:

"Bizler ülkesini seven insanlarız. Her şart altında hükümetimize destek olmaya koşuyoruz. Güneydoğu'da terör bitti diye bütün dünya birlik oldu ve Türkiye'yi karıştırma adına büyük çaba göstermektedir. Şize bir şey anlatayım; beni geçmişte hedef aldılar, belki şimdi yine alırlar, alsınlar önemli değil. Benim için yurdum önemli. Bir arkadaşım dedi ki, Taksim'e gece gittim. Geç saatte 600 tane pizza geldi. Sordum, 600 pizzayı kim ödedi. Adam dedi ki; efendim Meksika'dan bir kredi kartıyla ödendi. Ne demek istediğimi anlayın. Türkiye'yi seven, demokrasiye sahip çıkan, vatanımızı her şart altında korumaya çalışan ve şu anda 10 senede bu hükümetin bize neler kazandırdığını bilen insanlarız. Lütfen önce bayrağımızı, toprağımızı, vatanımızı, milletimizi ve bizi yönetenleri yalnız bırakmayın, birlikte olun, birlik olun. Birlikten rahmet, ayrılıktan zahmet doğar."

Törende; Zeynel Abidin Erdem'e Yılın İşadamı, Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir'e Yılın CEO'su, Fas Krallığı İstanbul Başkonsolosu Mohammed Sbıhı'ya Yılın Diplomatı ödülü verildi. Ayrıca derneğin üyeleri arasında da Yılın Girişimcisi, Yılın KOBİ'si, Yılın İhracatçısı ödülleri sahiplerine takdim edildi. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »