21 Mayıs 2018, Pazartesi

Gökhan Töre, Galatasaray yolunda

Geçen sezon Beşiktaş'ta takımda kiralık olarak forma giyen Gökhan Töre Galatasaray’a çok yakın

3 Haziran 2014 Salı 18: 8
Gökhan Töre, Galatasaray yolunda
Gökhan Töre'nin menajeri Ahmet Bulut, dün siyah-beyazlı yöneticilerle bir kez daha masaya oturdu ama yapılan toplantıdan anlaşma çıkmadı.

Gökhan’ın bonservisini 7.5 milyon Euro’ya Rubin Kazan’dan alma opsiyonu önceki gün biten siyah-beyazlılar esasında bunu dert etmiyor ve esas önemli olanın oyuncuyla el sıkışmak olduğunu ifade ediyorlardı.

Ancak bu da olmadı. Menajer Bulut, Beşiktaş’la yaptığı görüşmenin ardından “Anlaşamadık. Artık Gökhan için onu isteyen tüm kulüplerle görüşebiliriz” açıklamasını yaptı.

ÜNAL AYSAL AÇIKLAMIŞTI

Bu da Gökhan’ın G.Saray yolunda olduğunun açık göstergesi. Zaten G.Saray Başkanı Ünal Aysal, önceki gün yaptığı açıklamalarda “Gökhan ilgi alanımızda. İstediği para da skalamıza uygun. 1-2 oyuncu+2-3 milyon Euro’ya Rubin Kazan’la da anlaşabiliriz” ifadelerini kullanmıştı.

Ayrıca Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da Gökhan’dan vazgeçtiklerini ve genç futbolcunun G.Saray’a gidebileceğini dün Ntv Spor’da katıldığı programda, “Biz Gökhan’a kapımızı açtık. Kariyerinin ilk gollerini bizde attı. Beşiktaş’ın Gökhan’da hakkı var. Beşiktaş’ta oynamayı istemesi lazımdı. Pazarlık yapma noktasına getirirse olmaz. İsterse G.Saray’la gitsin, görüşsün” sözleriyle ifade etti.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »