25 Nisan 2018, Çarşamba

Gökhan Töre konuştu...

Gökhan Töre, siyah-beyazlı yönetime mesaj yolladı.

14 Haziran 2014 Cumartesi 21:31
Gökhan Töre konuştu...
Beşiktaş'ın 7.5 milyon Euro’luk satın alma opsiyonunu kullanmadığı ve kiralık sözleşmesi 1 Haziran’da sona eren Gökhan Töre, siyah-beyazlı yönetime mesaj yolladı.

İnişli-çıkışlı kariyerinde Beşiktaş’ta kendisini bulan milli futbolcu, gönlünün Kartal’dan yana olduğunu söylerken bonservis sorununun çözülmesi durumunda imza atmaya hazır olduğunun altını çizdi.

Siyah - beyazlı kulüp çatısı altında kimseyle bir sorun yaşamadığını belirten yetenekli yıldız, “Beşiktaş’ı çok seviyorum. Ne takım arkadaşlarımla ne de teknik heyetten bir kimseyle sorun yaşadım. Kulübümle de maddi ya da manevi bir problemim asla olmadı. Ben Beşiktaş’ta oynamaktan keyif alıyorum. Şu an tek sorunum bonservisim. Eğer bu problem halledilirse çok sevdiğim Beşiktaş’a koşa koşa gelirim ve imzamı atarım” ifadelerini kullandı.

4 MİLYONA ÇIKTILAR

Başkan Orman’ın Kazan’la yaptığı son pazarlıkta 3.5 - 4 milyon Euro’yu gözden çıkardığı öğrenilirken, Rus temsilcisinin 7.5 milyon Euro’da direttiği öğrenildi. Kazanlı yetkililerin siyah-beyazlıların fiyat arttırmasını beklediği ve önümüzdeki günlerde tarafların bir kez daha pazarlık masasına oturacağı gelen haberler arasında.

Hatırlanacağı gibi Gökhan, 2 ay önce F.Bahçe maçının ardından gittiği gece kulübünde tartıştığı bir kişi tarafından silahla yaralanmıştı.

Bu skandalın ardından başkan Orman da 22 yaşındaki oyuncunun bonservis işini 2. plana atsa da, Bilic’in isteği üzerine Kazan’la görüşmelere yeniden başlamıştı.

VATAN
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »