25 Haziran 2018, Pazartesi

Gözaltındaki emniyet mensubu rahatsızlandı

Başbakan Erdoğan'ın çalışma ofisine ''böcek'' tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 11 emniyet mensubundan biri rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı.

20 Haziran 2014 Cuma 15:52
Gözaltındaki emniyet mensubu rahatsızlandı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında, 17 Haziran'da Ankara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Ankara, Diyarbakır, İstanbul, Karabük ve Yozgat'ta eş zamanlı yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 11 kişiden biri rahatsızlandı.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen söz konusu şüpheli emniyet mensubu, tedavisinin ardından yeniden İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

11 emniyet mensubu sağlık kontrolünden geçirildi

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında, Ankara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Ankara, Diyarbakır, İstanbul, Karabük ve Yozgat'ta eş zamanlı yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 11 kişi sağlık kontrolü için Gazi Mustafa Kemal ve Ulus devlet hastanelerine getirildi.

Eski Başbakanlık Koruma Daire Başkanı Mehmet Y. ve Başbakan Erdoğan'ın eski koruma müdürü Zeki B'nin de aralarında bulunduğu 11 şüpheli, hastanelerdeki işlemlerin tamamlanmasının ardından yeniden Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »